Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Remontdarbu dēļ tiks ierobežota satiksme uz Salu tilta

Tā kā uz Salu tilta tiks atjaunots asfaltsegums, naktīs no 9. līdz 22. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība Salu tilta brauktuvē, portālu «Apollo» informēja Rīgas Domes Satiksmes departaments.

Sabiedriskais transports kursēs pēc ierastā grafika.

Salu tilta asfaltseguma maiņas laikā transportlīdzekļu kustība tiks organizēta joslās. Lai netraucētu satiksmes kustības dalībniekus un darbu veicējiem atvieglotu piekļuvi objektam, remontdarbi tiks organizēti nakts stundās no plkst. 21.00 līdz plkst. 6.00 rītā.

Salu tilta remontdarbi tiek sākti mēnesi pirms plānotā laika, jo asfaltbetona segums ir kritiskā stāvoklī. Remontdarbi notiks abās pusēs uz tilta pār Lielo Daugavu un centra virzienā uz tilta pār Mazo Daugavu, kā arī nobrauktuvē uz Krasta ielu virzienā no Pārdaugavas uz centru.

Salu tilta remontdarbi tiek veikti, realizējot programmu «Rīgas pilsētas ielu seguma periodiskā atjaunošana». Kopējās Salu tilta asfaltseguma maiņas darbu izmaksas ir 125 992,68 lati. Darbus veic SIA «Binders».

Dome atvainojas autovadītājiem un gājējiem par sagādātajām neērtībām.