Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pugačova par pusmiljonu vadīs «Jauno vilni»

Krievu dziedātāja Alla Pugačova pieņēmusi komponista un producenta Igora Krutoja piedāvājumu kļūt par programmas vadītāju jauno izpildītāju festivālā «Novaja volna 2005», kas notiks Jūrmalā.

Pugačovas piekrišana Krutojam izmaksājusi pusmiljonu dolāru. Krutojs cer, ka ar primadonnas palīdzību viņam izdosies atgūt festivāla kādreizējo popularitāti.

Pērn festivālā «Novaja volna» bija lērums pārpratumu. Tolaik Krutojs konfliktēja ar televīzijas ORT ģenerāldirektoru Konstantīnu Ernstu, tāpēc «Pirmais kanāls» atteicās translēt festivālu.

Šogad Krutojam bija svarīgi festivāla vadītājas vietu atvēlēt Pugačovai, jo tikai tad televīzijas kanāla «Rossija» vadība bija ar mieru piešķirt Krutojam ētera laiku. Producenta galvenais arguments bija nauda. Sākumā viņš primadonnai piedāvāja 200 tūkstošus dolāru, bet vēlāk atalgojumu palielināja līdz 500 tūkstošiem. No tādas summas Pugačova nespēja atteikties. Pugačova vadīs ne tikai konkursa atklāšanas un slēgšanas ceremonijas, bet arī tā saucamo «Devišņiku» — koncertu, kurā uz skatuves kāps tikai meitenes.

«Novaja volna» direktors Aleksandrs Rumjancevs Latvijai esot paziņojis, ka konkursā būs pati Pugačova.