Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Amberlife</I> nav Kaupera dēls!

Pirmais lietuviešu popmūziķis, kuram izdevies kļūt populāram Latvijā, — tieši tā tiek reklamēts puisis, kurš sevi dēvē par Amberlife un kurš nule izdevis albumu Latvijā. Izrādās, Lietuvā viņš tiek dēvēts par Renāra Kaupera dēlu, multenē gribētu būt ķengurs un, kas īpaši zīmīgi, atsakās čurāt, kājās stāvot. Lasi, ko vēl viņš mums sastāstījis!

— Tev nupat iznācis jauns albums. Kāpēc tāds uzsvars tiek likts tieši uz tā izdošanu Latvijā?

— Tāpēc, ka šis albums tiek izdots tikai un vienīgi Latvijā. Tajā apkopotas labākās dziesmas no maniem diviem līdz šim Lietuvā iznākušajiem diskiem. Tajā nav iekļautas līdz šim neizdotas dziesmas, taču Latvijas klausītājiem, kuri ir dzirdējuši tikai dažus manus radiosinglus, tas būs kā absolūti jauns materiāls.

— Kāpēc izvēlējies tieši šo brīdi, lai piedāvātu sevi mūsu klausītājiem?

— Domāju, ka manu dziesmu panākumi jūsu radiostaciju topos liecina, ka klausītājiem ir interese, tāpēc arī albums veikalos nonāk tieši tagad. Neapšaubāmi, vasara ir arī pateicīgs laiks koncertēšanai.

— Vai tas nozīmē, ka albumam sekos arī koncertturneja?

— Par to pagaidām vēl grūti ko teikt, jo vēl nav panākta galīga atbilde no sponsoriem, taču jau šobrīd zinu, ka uzstāšos lielākajos jūsu vasaras festivālos.

— Kā tad, tu taču solīji mēģināt izlauzties uz «Eirovīziju», piedaloties tieši Latvijas nacionālajā atlasē, taču galu galā tur uzstājies tikai kā viesis. Vai atkal nemēģini mūs piemānīt?

— Nu… tas bija vairāk domāts kā joks. Kaut gan šādas tādas domas par to ir, tikai saistībā ar nākamo gadu. Jo Lietuvā ir daži ietekmīgi cilvēki, kas ļoti negrib mani redzēt pārstāvam savu valsti lielajā «Eirovīzijā». Pirms gada, kad mums bija jaukta vērtēšanas sistēma, skatītāji ar trīskārtīgu balsu pārsvaru piešķīra man uzvaru, savukārt žūrija atstāja pēdējā vietā. Šogad par to, ka balsos tikai skatītāji, tika paziņots tad, kad dziesmas vairs nevarēja iesniegt un es jau biju atteicies piedalīties.

— Labi, tagad atklāj «Popcorn» lasītājiem kas ir pats smieklīgākais, kas ar tevi noticis uz skatuves?

— Regulāri jau kaut kas notiek. Man pašam atmiņā visspilgtāk iespiedies kāds koncerts, kurā no pirmās līdz pēdējai minūtei spēju domāt tikai par vienu — lielu kausu auksta alus. Jaucu vārdus, nevarēju atcerēties dziesmas, jo galvā bija tikai domas par alu. :) Man nenormāli garšo alus, it īpaši Latvijā ražotais.

— Daudzi mūziķi ļoti satraucas, kad izdzird kādas galīgi aplamas baumas par sevi. Ko baumo par tevi?

— Pati superīgākā bauma, ko es izlasīju Lietuvas dzeltenajā presē ir, ka esmu jūsu Renāra Kaupera dēls. :))) No kurienes viņi to ķēruši, man nav ne jausmas. Tiesa, kad es tikai sāku dziedāt, visi teica, ka mana balss ir ļoti līdzīga Kaupera balsij.

— Nesatraucies, visi jaunie latviešu dziedātāji dabū dzirdēt tieši to pašu…

— Taču man ir arī kas tāds, ko latviešu dziedātājiem neviens nepiesien. Mans uzvārds ir Lubis, un arī vienam no lielākajiem lietuviešu uzņēmējiem, oligarham, dēvētam arī par kārtīgu mafiozi, ir tāds pats uzvārds. Tad nu runā, ka es esmu dēls arī viņam. Johaidī, man gan ir daudz to tēvu! Bet pat šīs baumas nav izraisījušas manī nepatiku pret presi. Es labprāt runājos ar žurnālistiem.

— Tu bieži uzturies Latvijā. Vai ar mūsu meitenēm arī ir izdevies nodibināt ciešākus kontaktus?

— Nē, man joprojām ir draudzene, pati burvīgākā sieviete uz zemeslodes. Tāpēc cenšos nedot citām meitenēm liekas cerības. Taču jūsu meitenes, protams, ir ļoti smukas.

— Vai smukākas nekā Lietuvā?

— Nedzen taču mani stūrī… Teikšu tā — kad esmu Latvijā, tad latviešu meitenes ir tās smukākās. Un kad Lietuvā — tad lietuviešu!

— Un kuras tu aicini piedalīties savu dziesmu videoklipos?

— Mans pēdējais video dziesmai «Fly» vispār bija veidots animācijas tehnikā, un meiteņu tur nebija. Tikai es — lidojot pa gaisu mistiskā verķī.

— Tātad animācija, ja? Un kāds tēls tu gribētu būt, ja par tevi uzņemtu multeni?

— Laikam jau es būtu ķengurs, jo man ļoti patīk lēkāt. Ja man pakaļ vazātos paparaci, viņi noteikti varētu dabūt kādu bildi, kur es spriņģoju pāri ielai. :)

— Nu labs ir, tu mums sarunāji visādas smieklīgas lietas. Vai ir vēl kas smieklīgs, ko mums par tevi vajadzētu zināt?

— Zini, man nepatīk čurāt stāvus. Bet es vienalga esmu foršs džeks. Vēl kādi jautājumi?