Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Depo» 13. maijā&nbsp;būs «<I>Reggae</I> cauru nakti»

Jau 13. maijā «Depo» notiks nākamais ikmēneša pasākums «Reggae cauru nakti», kurā ar nakts rezidentiem dīdžejiem Kone, Krūmu un patstāvīgajiem viesiem — Latvijas ilglaicīgāko reggae grupu PCHOLI klubā pirmo reizi uzstāsies grupas Ze laika pareģotāji un igauņu Mostband.

Krāslavas grupa Ze laika pareģotāji darbojas jau no 2000. gada un ar savu skanējumi, kurš tiek veidots blakus tradicionālajiem roka instrumentiem izmantojot arī dažādus folkmūzikas instrumentus diezgan pamatīgi atšķiras no Latvijas roka scēnas. Pati grupa savu stilu sauc par PsychoFolk & PopStyleBeat, bet tajā jūtamas pamatīgas reggae un dub ietekmes, kā dēļ grupas fani arī ieteica iekļaut grupas uzstāšanos šī pasākuma ietvaros.

Mostband no Tallinas pastāv jau no 2002. gada un uzskatāma par vienīgo reggae kopēju Igaunijā, kaut gan sākotnēji tās stils ir transformējies no roka uz reggae — dub — ska — fank — disco un arī šobrīd tajā saklausāmas vairāku stilu ietekmes, tomēr reggae ir visam pamatā. Līdzīgi kā ar PCHOLI arī Mostband savā dzimtenē pārstāv krievvalodīgo iedzīvotāju kopienu. Grupā ir četri dalībnieki, bet tās līderis ir Ilja Solovjovs. Grupas koncerti vienmēr notiek ar lielu enerģijas lādiņu un pozitīvā gaisotnē, pie kam tā vienādi labi tiek uzņemta gan reggae, gan roka koncertos.

Der atzīmēt, ka MOSTBAND un PCHOLI pirms šī pasākuma vēl paspēs kopā uzspēlēt kādā citā regeja pasākumā Tallinā. PCHOLI minētā pasākuma rīkotāji pamanīja kādā no iepriekšējiem Reggae cauru nakti pasākumiem.