Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par ko mēs domājam seksa laikā?

Vai jūs spējat seksa laikā aizmirst par itin visu citu uz pasaules? Amerikāņu izdevums «The Journal of Sex Research» norāda, ka 80 procenti vīriešu uz šo jautājumu atbild apstiprinoši. Bet «dāmu galā» gan situācija ir pavisam cita: «jā» saka tikai 35 procenti daiļā dzimuma. Par ko gan domā pārējie 65 procenti?

Minētais izdevums ar nožēlu secina, ka lielākā daļa amerikāņu sieviešu nespēj pilnībā atbrīvoties un veltīt sevi mīlas priekiem. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka visu laiku prāto par to, cik kārdinošs izskatās viņu ķermenis attiecīgajā brīdī.

«Pēc tam kad dzemdēju trešo bērnu,» teju asarām acīs stāsta viena no pētījumā iesaistītajām dāmiņām, «mans vēders kļuva vienkārši atbaidošs. Mīlējoties es nemitīgi cenšos to ievilkt uz iekšu, lai izskatītos slaidāka. Nedomāju, ka šie uztraukumi man spēj palīdzēt sasniegt orgasmu tik ātri, kā gribētos!»

«Kad es un mans draugs nodarbojamies ar orālo seksu,» tēmu turpina skaista 19 gadu veca meitene, «es nevaru tikt vaļā no vienas domas, kas pirmajā brīdī var šķist dīvaina: «Vai tikai man nav izsmērējusies lūpukrāsa?»

Lieta tā, ka es dievinu spilgtas lūpu pomādes, un arī manu draugu ļoti uzbudina manas spilgtās lūpas. Bet — ak Kungs! — tikko es iedomājos sevi ar pa visu seju izsmērētu pomādi un locekli mutē, man gribas raudāt un smieties vienlaikus.»

Piebildīsim: šādas trauksmainas domas nāk prātā ne tikai neglītenēm, bet kļūst par «mietu spieķos» pat visjaukākajām meitenēm. Secinājums ir viens, godātie džentlmeņi: biežāk sakiet savām sirdsdāmām komplimentus, citādi…

Ak, jūs vēl nezināt, ko nozīmē seksuāli neapmierināta sieviete?! Nu, paldies Dievam, — labāk nemaz neuzzināt!