Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tosti par sievietēm un vīriešiem. 1.

Interneta vortāls ar garšu «kursuzsauks.lv» sadarbībā ar portālu «apollo.lv» no 2. līdz 16. maijam rīko tostu konkursu «Uzsauc tostu!». Konkursa noteikumus lasi [s:7319], bet jau iesūtītos tostus par sievietēm un vīriešiem lasi tālāk.

Nakts… tumsa… klusums… viņš un viņa… Viņš saka: «Jā!»… Viņa saka: «Nē!»… Paiet gadi… Nakts… tumsa… klusums… viņš un viņa… Viņš saka: «Jā!»… Arī viņa saka: «Jā!»… Taču nu jau vairs nav tie gadi… Iedzersim par to, lai dzīvē viss notiek savlaicīgi!

Sievietes ir puķes, vīrieši — ūdens, kas neļauj puķēm nīkuļot un nokalst. Pacelsim glāzes par to, lai puķēm biežāk mainītu ūdeni!

Par sievietes gadiem neklājas runāt. Pašas sievietes savu dzīvi iedalījušas septiņos posmos: bērns, meitene, jaunava, jauna sieviete, jauna sieviete, jauna sieviete, jauna sieviete. Pacelsim glāzes par sievietēm — vienmēr jaunām un valdzinošām!

Ja sievietei galva mazliet noliekta pa labi, tad viņai ir mīļākais. Ja sievietei galva mazliet noliekta pa kreisi, arī tad viņai ir mīļākais. Un vispār — ja sievietei ir galva uz pleciem, tad viņai ir mīļākais. Pacelsim glāzes par sievietēm, kurām ir galva uz pleciem!

Vīrs sievai: «Cik tu man esi laba — gan skaista, gan gudra, gan saimnieciska. Būtu tu citam sieva — būtu zelta vērtē.» Tad iedzersim par mūsu vērtīgajām sievām!

Lai sievietēm būtu četri zvēri: lapsa ap kaklu, tīģeris gultā, jaguārs garāžā un ēzelis, kas par to visu maksā!

Armēņu radio: «Kas jādara kareivim, ja uz viņa automāta stobra nosēžas lidojošā nāra?» Armēņu radio atbild: «Jāpamostas.» Pacelsim glāzes par sapņu sievietēm!

Vīrs piedzēries atgriežas mājās ar mīļāko. Durvis atver sieva. «Tss!» viņš sazvērnieciski čukst. «Saki, ka Tu esi mana māsa!» Pacelsim glāzes par tuviniekiem un radiņiem!

Pati pirmā sieviete bija Ieva. Pati skaistākā sieviete — Kleopatra. Pati gudrākā sieviete — Žorža Sanda. Vīrieši, aizmirstiet to! Pati pirmā, pati skaistākā un pati gudrākā sieviete atrodas jums blakus. Pacelsim glāzes par sievietēm mums blakus!

Meitene ir kā zvaigzne. Bet zvaigznes mirdz tikai naktī. Tad pacelsim glāzes un iedzersim par mirdzošajām, skaidrajām naktīm!

Sievietes apģērbs ir viņas ierocis un bruņas. Pacelsim glāzes par vispārēju un pilnīgu atbruņošanos!

Pirms laika pārnācis mājās, vīrs atrod sievu gultā ar svešu vīrieti. «Ko jūs šeit darāt?» viņš sašutis jautā. «Nu redzi!» sieva nopūšas. «Es taču teicu, ka viņš ir galīgs muļķis.» Pacelsim glāzes par to, lai vīri neuzdotu sievām muļķīgus jautājumus!

Gudrajam jautāja: «Kā saglabāt labas attiecības starp vīru un sievu?» — «Vīram nav jāklausās, ko runā sieva, un sievai nav jāskatās, ko dara vīrs!» Pacelsim glāzes par jaunlaulāto saskaņu!

Arī tu vari iesūtīt konkursam savu tostu un cīnīties par kādu no konkursa balvām.

[s:7320]