Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija fiksējusi jau 177 zvejas noteikumu pārkāpumus

Laikā no 20. aprīļa, kad Valsts policijas darbinieki sāka pastiprināti kontrolēt zvejas noteikumu ievēršanu nārsta laikā, Latvijas ūdenstilpēs konstatēti 117 dažādi pārkāpumi un izņemti 284 nelikumīgas zvejas rīki.

Visvairāk pārkāpumus policijas darbinieki konstatējuši Rīgā (39) un Liepājas rajonā (34). Savukārt visvairāk nelikumīgie zvejas rīki izņemti Krāslavas rajonā (51), kā arī Rīgas un Daugavpils rajonos (39).

Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos paredz aizliegumu zvejot un iegūt jebkādas sugas zivis visās ūdenstilpēs no 16. aprīļa līdz 20. jūnijam (izņemot specializēto zveju ar murdiem un zušķērāju), arī makšķerēšanas noteikumi paredz atsevišķu zivju sugu iegūšanas ierobežojumus.

Lai novērstu nelikumīgu zivju ieguvi nārsta laikā, Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts vides dienesta operatīvās daļas darbiniekiem un Vides aizsardzības sabiedriskajiem inspektoriem arī turpmāk veiks regulārus reidus visā Latvijā.