Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sācies balsojums internetā par kandidātiem Cicerona un Mērfija balvām

No 11. līdz 18. maijam notiek tautas balsojums internetā par kandidātiem Cicerona un Mērfija balvām. Jau septīto gadu jebkurš cilvēks var izvirzīt gan labākos, gan neveiksmīgākos reklāmas, politikas, sabiedrisko attiecību un žurnālistikas jomas pārstāvjus Latvijā.

Šogad «Par mērķtiecīgu ieguldījumu žurnālistikā», «Par sekmīgu darbību politikā», «Par emocionālāko reklāmas kampaņu», «Par labāko PR kampaņu» laika posmā no 2004. gada vasaras līdz 2005. gada pavasarim tika pieteiktas vairāk nekā 70 personas, kuru vidū ir Vācijas vēstnieks Latvijā Ekarts Herolds, žurnālists Lato Lapsa, ASV prezidents Džordžs Bušs, vokālā grupa «Cosmos» un vēl daudzi citi.

Tagad jebkurš tiek aicināts piedalīties balsošanā par žūrijas izvēlētajiem nominantiem otrajā kārtā, lai veicinātu mediju, politisko partiju, reklāmas, PR aģentūru efektīvu un sabiedriski nozīmīgu komunikāciju ar to dažādajām auditorijām. Tautas balsošana iespējama interneta mājas lapā [s:7332]. Žūrijai allaž ir bijis svarīgs šā balsojuma rezultāts.

Plašu pozitīvu rezonansi šogad izraisījusi sociālās reklāmas kampaņa par ceļu satiksmes drošību «Gājējs. Bojāgājējs», bet visi tie, kas bija nepatīkami šokēti par «Voukkoset» sieviešu higiēnas preču reklāmas kampaņu «Izkrāso pati» arī varēs izteikt savu viedokli tautas balsojumā, kuram kopumā atstāti gandrīz divdesmit kandidāti.

Pagājušajā gadā Cicerona balvu saņēma izcilas publiskās saziņas virsotnes — Tarja Halonena, Somijas prezidente, par Latvijas atbalstu iestājai Eiropas Savienībā, kluba «Apeirons» akcija «Diennakts invalīdu ratiņos» par uzmanības pievēršanu invalīdiem, Pēteris Kļava, Rīgas Bērnu slimnīcas ķirurgs, par ierosinājumu pieprasīt atbildību no vecākiem par bērnu neuzraudzīšanu un daudzi citi.

Lai nobalsotu par kandidātiem Cicerona un Mērfija balvām [s:7333].