Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Spameri</I> mēģina izkrāpt «Hanzanet» datus

Trešdienas naktī Latvijā daudzi e-pasta lietotāji ir saņēmuši mēstules (spamus), kurās nezināmi autori informē par it kā Hansabankā notiekošo datoru modernizāciju. Šīs it kā notiekošās modernizācijas dēļ klientiem tiek pieprasīta dažāda informācija, arī internetbanku kodi un citi dati, portālu «Apollo» informēja Artūrs Eglītis, AS «Hansabanka» Sabiedrisko attiecību vadītājs.

Hansabanka uzsver un informē visus klientus, ka tas ir atklāts mēģinājums iegūt Hansabankas klientu datus, lai tos pēc tam izmantotu ļaunprātīgos nolūkos. Hansabanka nekad no klientiem ar e-pasta starpniecību nepieprasa un nepieprasīs šādu informāciju.

Hansabanka šobrīd sākusi aktīvu klientu informēšanu par šo gadījumu un brīdina klientus, lai dati netiek sniegti.

Hansabanka sākusi izmeklēšanu par šo gadījumu un nepieciešamības gadījumā izmeklēšanā piesaistīs tiesībsargājošās institūcijas.

Visi klienti, kuriem vajadzīga papildu informācija par šo gadījumu, tiek aicināti zvanīt pa tālruni 7 024 555 vai arī griezties savā filiālē.

Un vēlreiz atgādinājums: Hansabanka nekad nepieprasa un nepieprasīs klientu identifikācijas datus, izsūtot e-pastu vai zvanot klientiem pa tālruni.