Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tosti par dzeršanu un iedzeršanu. 1.

Interneta vortāls ar garšu «kursuzsauks.lv» sadarbībā ar portālu «apollo.lv» no 2. līdz 16. maijam rīko tostu konkursu «Uzsauc tostu!». Konkursa noteikumus lasi [s:7355], bet jau iesūtītos tostus par piektdienai ļoti piemērotu tēmu — dzeršanu un iedzeršanu — lasi tālāk.

Iedzersim par to, lai mēs būtu kā putni — vienmēr ķirsī.

Tēvs teica dēlam: nekad neslīcini savas bēdas alkoholā, tās prot peldēt. Tad iedzersim par labiem padomiem!

Divi karavīru tosti: garais — nu tad…; īsais — nu…

Pacelsim glāzi, turot to kreisajā rokā, lai ar labo gāztu ikvienam, kas to gribētu atņemt!

Austrumu gudrais saka: «Kad no tava pagraba būs izdzerta pēdējā vīna lāse, tikai tad tu uzzināsi īsto draugu skaitu.» Tad nu izdzersim visu, kas vēl palicis, un pēc tam saskaitīsim, cik mūsu ir palicis.

Ja pēc ballītes pāri ir palicis alkohols, tas nozīmē, ka kolektīvā ir problēmas. Pacelsim glāzes par to, lai mūsu kolektīvā nebūtu problēmu!

Cilvēks ierodas šajā pasaulē no nekurienes uz aiziet uz nekurieni. Tas ir pietiekams iemesls, lai starp diviem tik svarīgiem notikumiem mēs šeit sanāktu un iedzertu.

Šņabis ir karavīru ienaidnieks, taču īsti varoņi no ienaidniekiem nebaidās! Nu tad par mums, varoņi!

Lai Dievs dod, ka nav pēdējā…

Viena galva labi, bet… uz paģirām labāk, ka viņas nebūtu. Iedzersim par labu otro rītu! :))

Pacelsim glāzes par tiem labajiem ļaudīm, kas rīt no rīta izvilks mūs no pagaldes!

Gāja reiz ēzelis pa tuksnesi. Dienu gāja, divas dienas, nedēļu... Karsts, saule cepina, dzert gribas... Pēkšņi ēzelis ieraudzīja divas mucas: vienu ar ūdeni, otru — ar šņabi. Kā jūs domājat, no kuras mucas ēzelis dzēra? Protams, ūdeni. Nu tad nebūsim ēzeļi un iedzersim šņabi!

Pirmais tosts: «Uz redzēšanos! Skaidrā jūs vairs mani šodien neredzēsiet!»

Dzersim ar mēru... un ar prezidentu.

Reiz kāds gudrais teica: iedzersim par šo dienu! Bet viņš nepateica, par kuru, tāpēc dzersim katru dienu, lai neizlaistu īsto!!!

Tiem, kas vēl nav pamanījuši, latviešiem ir četri tosti: īsais — «Nu!», garais — «Nu tad!», pavisam garais — «Nu tad nu!», supergarais — «Nu tad par to pašu!» :))

Sivēntiņš prasa pārdevējam: «Speķis ir?» — «Ir.» Sivēntiņš izvelk automātu un saka: «Asinis pret asinīm!» Nu tad iedzersim par veģetāriešiem!

Augšā, lejā, priekšā, iekšā.

Zāļu neatliekama sastāvdaļa ir spirts. Nu tad sāksim ārstēties!

Un atkal nav neviena iemesla, lai neiedzertu… Priekā!

Vieniem dzīve sākas pēc četrdesmit, citiem — pēc simt gramiem! Iedzersim par pirmajiem!

Sausu zāli dedzināt nedrīkst, bet slapja — nedeg. Iedzersim par sērkociņiem!!!!

Savādi gan! Jo vairāk es dzeru, jo vairāk man trīc rokas. Jo vairāk man trīc rokas, jo vairāk es izlaistu dzeramo. Jo vairāk es izlaistu, jo mazāk es dzeru. Tātad — jo vairāk es dzeru, jo mazāk es izdzeru. Tad pacelsim glāzes par dzelžainu loģiku!

Viens gudrais teica: «Nekas tā nesaīsina mūsu mūžu… kā attālums starp tostiem.» Tad iedzersim par to, lai mēs dzīvotu ilgāk!

Visīsākais tosts: Čao!

Nu tad… (2 minūtes klusuma)… iedzersim!!!