Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ingrīdas Ūdres ekstrēmās pārvērtības

Laikrakstā «Diena» šonedēļ publicēta ziņa, ka Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Ūdre acīmredzami uzlabojusi savu ārējo veidolu, kas, pēc pašas Ūdres vārdiem, esot saistīts ar nu jau mirušā pāvesta svētību un desmit minūšu vingrojumu kompleksu no rīta.

«Mirdzošs lielo acu skats, skaists sejas ovāls, jauna frizūra, jauns stils apģērbā, šķiet, arī vairāk iekšēja miera un pašpārliecinātības — tādu televīzijas skatītāji nesen ieraudzīja Saeimas priekšsēdētāju Ingrīdu Ūdri pārraidē «Simtais pants»,» raksta «Diena».

Turklāt Ingrīda Ūdre acīmredzami kļuvusi slaidāka. Izvaicāta par negaidītajām pārvērtībām, augstā amatpersona, noslēpumaini smaidot, «Dienai» paskaidrojusi, ka iekšējo mieru viņai devusi nu jau mirušā pāvesta svētība, kas saņemta pat divas reizes.

«Nekādu īpašu diētu viņa neievērojot, un arī fiziskām aktivitātēm viņai nepietiekot laika. Taču Saeimas priekšsēdētāja katru rītu aptuveni desmit minūtes izpildot kādas savas draudzenes ieteiktu vingrojumu kompleksu — kaut ko vidēju starp kalanētiku un jogu,» teikts «Dienā».