Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Kristy</I> un <I>Grace</I> iekārtojušās Rīgā

«PUFF» devās ciemos pie «eksfabrikantēm» Grace (22) un Kristy (24). Meitenes labprāt dalījās stāstos par sadzīves — dzīvokļa — lietām. Ieskaties un pasmejies kopā ar viņām!

Grace un Kristy kopā dzīvo jau vairāk nekā astoņus mēnešus. ««Fabrikā» mēs nedraudzējāmies, bet pēc šova mums izveidojās ļoti sirsnīgas attiecības — un mēs sākām dzīvot kopā,» smaidot saka Grace. Pļavnieku četristabu dzīvoklī meitenes dzīvo jau trīs mēnešus. Kopā ar Kristy un Grace vēl mitinās Kristy māsa Endija un draudzene Vita. Šis ir īsts meiteņu dzīvoklis, kurā mājo jautrība un jaunība.

Dzīvoklī ir saulaina lodžija, kur viņas labprāt brīvajā laikā sauļojas. Meitenēm — kā kaķiem — patīk gozēties pirmajā saulītē un sajust, ka tā silda. «Kāpēc mums iet uz solāriju un tērēt naudu, ja te ir saulīte!» prāto Kristy. Tomēr labāk par sauļošanos meitenēm patīk vērot pretējās mājas pīpējošās pārdevējas. Tiklīdz viņas iziet ārā uzpīpēt, meitenes, lai iztraucētu pārdevēju mieru, notupstas uz lodžijas un bļauj: «Atkal jau pīpējat! Vai tad jāstrādā nav?» — pēc tam klusi ielien istabā un caur aizkariem vēro pārdevēju reakciju.

Zagļi uzlauž durvis

Piedzīvojumu krājumā ir arī viens ielaušanās mēģinājums, un šo kramplauzi Kristy bija gatava apturēt ar nazi rokā. Meitene gulēja un izdzirdēja troksni pie ārdurvīm, uzcēla no miega Grace — un abas gāja skatīties, kas pie durvīm par troksni. «Kamēr Grace klausījās slēdzenes rībēšanā, es aizgāju uz virtuvi pēc naža un biju gatava vajadzības gadījumā durt,» pārliecinoši saka Kristy. «Ieraugot viņu ar nazi rokās, es pilnībā atmodos, viss, ko zināju, bija, ka durvis nedrīkst vērt vaļā, jo, lai cik draudīga izskatītos Kristy, viņa nekad nevienam nenodarītu pāri,» uzskata Grace. Meitenes skaļi runājušas, līdz zaglis rimies un aizgājis. No rīta atklājies, ka ārējās durvis ir līdz galam vaļā. «Pēc tā vakara katrām durvīm pielikām vēl vienu slēdzeni,» atklāj Kristy.

Vannas istabas cīņas

Meitenēm no rīta norisinās īstas cīņas, lai paspētu labi sagatavoties dienai. «Es parasti pārspēju meitenes viltībā, jo ceļos pāris minūtes agrāk par viņām un tad milzīgā ātrumā skrienu uz vannas istabu, kur uzkavējos ilgi, ilgi,»  smejas Kristy. «Un gadās, ka pēc tam viņa nevar atrast mantas un iziet pēdējā no mājas, neviens tikai nesaprot, kāpēc,» smejas Grace.

Brīvdienu vakaros meitenes muzicē, abas spēlē instrumentus un dzied — reizēm arī uz sacensībām, kura skaļāk. «Galvenais ir jautrība, un to mums izdodas uzturēt,» smaida Grace. «PUFF» meitenes demonstrē dziesmu «Vilks ar aitiņu». Ir bijušas reizes, kad kaimiņi nāk augšā sūdzēties, bet meitenes labi zina savas tiesības — līdz pulksten 23.00 var spēlēt skaļi, un to viņas arī dara. Ak, nabaga kaimiņi! :)

Dežurantu saraksts

Virtuvē pie skapīša ir piestiprināts dežurantu saraksts visam mēnesim, un šonedēļ dežurē Kristy. Ko īsti dara dežurants? «Dežurantam ir jātīra visas koplietojamās telpas, jāiznes miskaste un jāaplej puķes,» pienākumus uzskaita Grace. «Gadās, ka, ja esmu mājās un ir netīra grīda, es to izslauku, kaut vai neesmu dežurante… Nepatīk, ja nepilda savus pienākumus,» zīmīgi informē Kristy. Grace izliekas aizrādījumu nedzirdējusi un pasūdzas, ka darba dēļ dežuranta pienākumus nesanāk izpildīt tik labi, kā gribētos, jo no darba viņa pārnāk tieši pusnaktī.

Grace un Kristy lēnām iekārto dzīvokli ar mēbelēm, un tas sagādā ne mazumu problēmu. «Es pirmo reizi mūžā nožēloju, ka bērnībā nespēlējos ar konstruktoru un neaizrāvos ar puzlēm,» smejas Kristy. Jo, piemēram, nopērkot virtuves iekārtu, viņas vēl mēnesi turpinājušas sēdēt uz taburetēm un ēdot turējušas šķīvīšus rokās. «Vienu vakaru atnācu no darba un priecīga ieraudzīju, ka iekārta salikta, apsēdos uz dīvāna, uzliku rokas uz galda — un, iedomājies, galds sabruka!» smejas Grace. Izrādās, Kristy nebija pieskrūvējusi stiprinājuma dēļus, jo to nebija zīmējumā.

Spilvenu kaujas pirms miega

Dzīvokļa biedrenes spilvenu kaujas rīko divu iemeslu dēļ — pirmais, lai labāk nāktu miegs. «Pēc kārtīgas izkustēšanās iestājas spēku izsīkums — un mūs ievelk miega pasaule,» stāsta Grace. Otrais iemesls — meitenes brīžiem sastrīdas un, lai izlādētu negatīvās emocijas, kas sakrājušās vienai pret otru, kaujas ar spilvenam. «Tā ir laba iespēja izpaust dusmas un atkal būt labākajām draudzenēm,» atklāj Kristy. Parasti gan vairāk nākas ciest Kristy, jo viņa ir augumā mazākā un nav tik izveicīga, tomēr meitene nepadodas un metas cīņā ar pilnu sparu.