Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko stāstīt partnerim pirms došanās gultā

Perversitātes jebkurā jomā ir nosodāmas un skaužamas. Bet kāds racionāls grauds jau slēpjas visur. Piemēram, šo pastāstēnu par Holivudas filmu zvaigznes «novirzēm» var izmantot, saldkaislā balsī stāstot to partnerim vai partnerei pirms palagu uzklāšanas. Kas zina, varbūt iedarbojas?

Kad 40. gadu amerikāņu pusaudzis teica: «Viss iznāca kā Flinnam» — tas nozīmēja, ka viņam beidzot izdevies iegāzt gultā iepatikušos meitenīti.

Jau dzīves laikā aktieris Erols Flinns kļuva par visīstāko Lielā Seksa leģendu. Viņš nekad netika dēvēts par seksa simbolu tikai tāpēc, ka… viņš bija Misters Sekss no galvas līdz kājām. Kurš gan no mūsdienu vīriešiem atradīs sevī spēkus, lai cīkstētos ar lielā Flinna seksuālo meistarību?! Salīdzinājumā ar šo superekstra mīlnieku nobāl pat smukiņais Toms Krūzs un dedzīgais Žerārs Depardjē.

Flinna biogrāfija sākās… nē, nepavisam ne Holivudas filmēšanas laukumos, kā daudzi domā, bet parastā amerikāņu fermā. Tur mūsu varonis nodarbojās ar visnotaļ interesantu un noderīgu amatu — puisis kastrēja aunus. Nav slikti radošās karjeras sākšanai, ko? «Lielisks laiks un jocīgs darbs!» vēlāk mēdza atcerēties Flinss. «Es auniem bumbuļus nost kodu ar zobiem, izjuzdams saldkaisles uzplūdus.»

Kļuvis par Holivudas leģendu, miljonāru un superslavenību, Erols Flinns ar intīmajām izpriecām nodarbojās vairs ne smirdīgā fermā, bet gan uz prestižas un ļoti dārgas jahtas, kur seksuālās izklaides neapstājās ne mirkli.

Iecienīta seksuālā izklaide šajā posmā Flinnam bija — nodošanās izvirtībām masturbējošu blondīņu kompānijā. Flinns juka prātā, kad redzēja blondīnes. «Parādiet man blondīni ar degošām acīm, un es beigšu!» mēdza teikt Holivudas izvirtulis.

Vēl kāds Flinna to gadu stiķis — rīkot daudzas stundas garas ballītes, kur viesi piedalījās orģijās. Tos, kuri izcēlās īpaši, Flinns apbalvoja ar nozīmītēm milzīgu vīrieša ģenitāliju formā.

Jāpiebilst, ka arī Flinna sauszemes māja bija iekārtota seksuāli izaicinošā garā: akvārijā peldēja spirtoti locekļi, no krēsliem, nospiežot slepenu podziņu, izšāvās šīs pašas vīriešu ķermeņa daļas, bet, lai atvērtu bāru, vajadzēja saspiest žāvētas buļļa olas..