Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aksenoks apliecina IIHF Rīgas gatavību rīkot hokeja čempionātu

Sestdien Vīnē (Austrija), piedaloties Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongresā, Rīgas domes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks (JL) apliecināja, ka Rīgas dome no savas puses darīs visu, lai nodrošinātu nākamā Pasaules hokeja čempionāta sekmīgu norisi, nodrošinot nepieciešamo infrastruktūru un projekta koordināciju.

Kā aģentūru LETA informēja Aksenoka preses sekretāre Laila Spaliņa, domes priekšsēdētājs šodien prezentēja Rīgu kā 2006. gada Pasaules čempionāta hokejā norises vietu. IIHF pārstāvji pauduši atbalstu un pateicās par līdz šim paveikto nākamā čempionāta organizēšanā.

Mērs norādīja, ka pašlaik darbi abās hokeja arēnās notiek saskaņā ar noteikto grafiku.

Aksenoks solīja čempionāta dalībniekiem un viesiem piedāvāt lieliskas brīvā laika un atpūtas iespējās. «Rīgai ir vairāk nekā 800 gadu ilga vēsture, bagāts kultūras un arhitektūras mantojums, gleznaina apkārtne. Rīga ir pilsēta ar senām sporta tradīcijām un draudzīgiem iedzīvotājiem,» teica Rīgas mērs.

Viņš uzsvēra, ka Rīgai ir pasaules mēroga pasākumu organizēšanai nepieciešamā pieredze. «Kad nākamgad ieradīsieties Rīgā, jūs sajutīsiet tās radošo garu un vēlēsieties pie mums atgriezties atkal un atkal, kā ikviens, kas kādreiz ir bijis Rīgā,» solīja Aksenoks.

Rīgas domes priekšsēdētājs līdz 15. maijam devies uz Austrijas galvaspilsētu Vīni, lai piedalītos 2006. gada pasaules hokeja čempionāta Rīgā popularizēšanas pasākumos.