Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tīņa «iPod» remonts beidzas slimnīcā

Ko mēs parasti darām, kad mīļā māmiņa nejauši izmazgā mūsu MP3 atskaņotāju? Jā, mēs to labojam. Kādam pusaudzim Austrālijā bija vajadzīga medicīniskā palīdzība, kad viņa «Apple iPod» šāda remonta laikā eksplodēja.

Nelieciet veļas mašīnā savu «iPod», bet, ja tomēr esat to izdarījuši, nelabojiet to ar skrūvgriezi. Tāds bija ugunsdzēsēju ieteikums pēc tam, kad viņi nodzēsa nelielu ugunsgrēku kāda Melburnas pusaudža gultā, kas radās, kad neveiksmīgas «Apple iPod» MP3 atskaņotāja labošanas laikā tas eksplodēja.

Medicīnas darbinieki jaunietim palīdzēja tikt galā ar elpošanas problēmām, jo viņš ieelpoja dūmus, kas izdalījās no saplīsušā MP3 atskaņotāja. Slimnīcas preses pārstāvis paziņoja, ka ārstiem nav ne jausmas, ko jaunietis varētu būt ieelpojis.

«Viņa māte, mazgājot veļu, nejauši bija izmazgājusi arī viņa «iPod»,» teica ugunsdzēsējs. «Tas nestrādāja, tāpēc jaunietis centās to salabot, izmantojot skrūvgriezi, bet «iPod» uzsprāga vai drīzāk nopūkšķēja. Šajā negadījumā bija vairāk dūmu nekā uguns, bet uz gultas palaga tomēr palika arī deguma pēdas.»