Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pavasarī Latvijas hokejistiem Rīgā būs daudz pārbaudes spēļu

Latvijas hokeja izlase pirms nākamgad Rīgā paredzētā pasaules čempionāta Latvijas galvaspilsētā aizvadīs pārbaudes spēles ar Somiju, Zviedriju un Šveici. Par to pirmdien vēsta laikraksts «Diena».

Uz to, lai visas pārbaudes spēles nākamgad risinātos Rīgā, bija uzstājis Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs. «Tāda bija mana vēlēšanās, ko [Latvijas Hokeja] federācijas (LHF) prezidents [Kirovs Lipmans] sarunās ar citu valstu federāciju pārstāvjiem ir īstenojis,» laikrakstam «Diena» teica Beresņevs.

Pārbaudes spēle ar Somiju paredzēta 13. aprīlī, ar Zviedriju laika posmā no 21. aprīļa līdz 24. aprīlim, bet ar Šveici — 2. maijā. Kā vēsta «Diena», pēc pasaules čempionāta izlozes, kas rīt notiks Rīgā, piekrišanu aizvadīt pārbaudes spēles varētu dot arī Čehijas un ASV izlase.

«Arī čehiem un amerikāņiem ir interese spēlēt Rīgā, taču viņi vēlas uzzināt komandu sadalījumu pa grupām, un tikai tad saņemsim galīgo atbildi,» skaidroja LHF prezidents Lipmans.

Beresņevs pirms pasaules čempionāta Rīgā vēlas, lai Latvijas izlase aizvadītu vismaz četrus pārbaudes mačus. «Prezidents apsolīja vienoties par vēl vienu spēli. Tad jau čempionāta virzienā varētu raudzīties cerīgi.»