Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rundāles pils muzejā būs skatāmas apmēram 120 tulpju šķirnes 

No 22. līdz 25. maijam muzejā būs skatāmas apmēram 120 tulpju šķirnes no Jāņa Salena un Vernera Benuža kolekcijām. Izstādi iespējams apmeklēt bez maksas.

Pils cokolstāvā skatāma izstāde «Akmens kalumi Latvijā». Turpmāk tā tiks papildināta ar metālkalumiem: vējrādītājiem, kāpņu margām, vārtiem no dažādām Latvijas muižām. Izstāde skatāma bez maksas.

24. maijā tiks atklāta unikāla izstāde «Baroka laika tērpi Latvijā». Tajā tiks eksponēti 17. un 18. gadsimta tērpi, apģērbu fragmenti, audumi, apdares detaļas, mežģīnes, zeķes un apavi. Izstāde būs iesākums nākotnē iecerētai ekspozīcijai, kura tiks izvietota hercogienes apartamentos.

Tērpi tiks demonstrēti uz tēlnieka Gunāra Grīnfelda gatavotiem manekeniem. Tie veidoti pēc atbilstoša laikmeta tipāža ar konkrētā laika frizūru un tipiskiem sejas vaibstiem, kas ņemtas no glezniecības un tēlniecības materiāliem. Manekeni tapuši ar Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu. Izstāde skatāma bez maksas.