Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslēdzies tostu konkurss «Uzsauc tostu!»   

Noslēdzies «kursuzsauks.lv» un «apollo.lv» kopīgi rīkotais tostu konkurss «Uzsauc tostu!». Tā rīkotāji vēlas pateikties visiem, kas piedalījās konkursā un iesūtīja savus tostus.

Balsojuma uzvarētāji:

1. un 2. vietu dala (ar 400 balsīm)

Visvaldis par tostu:

«Vakarā trīs ceļinieki meklēja pajumti. Viņi pieklauvēja pie nelielas mājas durvīm, un uz sliekšņa iznāca saimnieks. Viņš paskaidroja, ka mājā vietas pietiek tikai diviem ciemiņiem. «Nosauciet sevi, tad es jautāšu ģimenei, kam dot naktsmājas,» teica saimnieks. Pirmais viesis teica: es esmu Mīlestība, otrais — Bagātība, trešais — Veselība. Iegājis istabā, saimnieks vaicāja meitai, sievai un mātei — ko laist pārnakšņot? Meita teica: Mīlestību, sieva — Bagātību, māte — Veselību. Un iesākās strīds. Kad pēc laiciņa saimnieks palūkojās, ko dara ceļinieki, tie bija aizgājuši. Tad pacelsim glāzes par saticību!»

un

Raimonds V. par tostu:

«Dzīvoja reiz vecs vīrs. Kādu dienu pie durvīm atskanēja klauvējiens. Vīrs atvēra durvis un jautāja: «Kas tu esi?» «Es esmu tava Bagātība,» atbildēja ceļinieks. «Es biju bagāts un esmu bagāts! Bagātība man nav vajadzīga, ej prom!» teica vecais vīrs, un Bagātība aizgāja. Pēc kāda laiciņa atkal atskanēja klauvējiens. Vīrs atvēra durvis un jautāja: «Kas tu esi?» «Es esmu tava Mīlestība,» atbildēja ceļinieks. «Es mīlēju un tiku mīlēts, un joprojām sirdī mīla ir! Mīlestību man nevajag, ej prom!» teica vecais vīrs, un Mīlestība aizgāja. Te atkal klauvējiens pie durvīm, vīrs tās atvēra un atkal jautāja: «Kas tu esi?» «Es esmu tava Draudzība,» atbildēja ceļinieks. «Ā, draudzība — tas ir ļoti labi, nāc iekšā!» Te pēkšņi kopā ar Draudzību, mājā ienāca Mīlestība un Bagātība. Vecais vīrs izbrīnīts vaicāja: «Kāpēc? Es taču saucu iekšā tikai Draudzību!» «Vecais vīr! Tu esi nodzīvojis garu dzīvi, bet tā arī neesi sapratis, ka tikai kopā ar Draudzību atnāk Mīlestība un Bagātība!» Iedzersim par draugiem un Draudzību, bez kuras mūsu dzīvē nebūtu nekā!»

Abi uzvarētāji katrs iegūst:

dāvanu kartes 20 latu vērtībā no restorāna «Steiku haoss» un

dāvanu kartes 25 latu vērtībā no īru kroga «De Lacy's».

3. vietu un dāvanu kartes 30 latu vērtībā no restorāna «Light» iegūst

JankaJ par tostu:

«Nakts… tumsa… klusums… viņš un viņa… Viņš saka: «Jā!»… Viņa saka: «Nē!»… Paiet gadi… Nakts… tumsa… klusums… viņš un viņa... Viņš saka: «Jā!»… Arī viņa saka: «Jā!»… Taču nu jau vairs nav tie gadi… Iedzersim par to, lai dzīvē viss notiek savlaicīgi!»

«apollo.lv» un «kursuzsauks.lv» žūrijas simpātijas balvas

Dāvanu karti 10 latu vērtībā no restorāna «Steak house Dome» saņem

Liāna par tostu:

«Davaite vipjem za menja! Vam vsjoravno, a mne prijatno!» (Iedzersim par mani! Jums vienalga, bet man patīkami!)

Sarmīte par tostu:

«Tēvs teica dēlam — nekad neslīcini savas bēdas alkoholā, tās prot peldēt. Tad iedzersim par labiem padomiem!»

Aktīvākā tostu sūtītāja balvu — dāvanu karti 20 latu vērtībā no restorāna «Sandy’s Beach Bar» — saņem

Zane :))

Restorāns «Steiku haoss» vēlas piešķirt simpātiju balvu — dāvanu karti 15 latu vērtībā un to saņem

Antra par tostu:

«Vairāk steiku, mazāk haosa! Priekā!»

Balvu ieguvējiem tiks nosūtītas e-pasta vēstules ar informāciju par balvas saņemšanu.

Visi iesūtītie tosti tiks publicēti portālā «apollo.lv» un vortālā «kursuzsauks.lv», kur balsošana par tiem turpināsies.