Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klintona mīlasstāsti tiks publicēti grāmatā

Bijušais ASV prezidents Bils Klintons esot izmantojis visu savu politisko un personisko potenciālu, lai iebiedētu un pakļautu sievietes.

Klintona «izgājieni» apkopoti grāmatā «Their Lives: The Women Targeted by the Clinton Machine» («Viņu dzīves: Klintona mašīnas pakļautās sievietes), ko sarakstījusi Kendisa Džeksone.

Politiķa upuru vidū, pēc Kendisai pieejamiem datiem, esot nelaimē nonākusi atraitne, žurnāliste, kas rakstījusi par veselības aizsardzības skandālu Arkanzasas štatā, kā arī Monikas Levinskas ģimenes locekļi. Klintons esot vajājis ikvienu sievieti, kas kaut vai teorētiski apdraudējusi viņa politisko karjeru. «Ir skaidri redzams, ka šis auksta aprēķina paraugs Klintona un viņa sievas izskatā darīja visu, lai tikai noturētos pie varas,» apgalvo Džeksone.

Upures darbu sagaida ar ovācijām

Grāmata «Viņu dzīves», kuru, pēc autores vārdiem, veido lappuses, kas cenzūras gaitā izņemtas no Bila Klintona 950 lappušu garajiem memuāriem, saules gaismu ieraudzīs 31. maijā.

Sievietes, kas kļuvušas par jaunās grāmatas varonēm, gaida to ar ovācijām. Ketlīna Villeja, viena no «Klintona seksuālo vēlmju upuriem», šo grāmatu nodēvējusi tā: «Visprecīzākais sievietes murga atainojums!» Savukārt Huanita Brodrika, kas savulaik paziņoja, ka Klintons viņu izvarojis, Džeksones darbu uzskata par «patiesu hroniku».

Apsūdzēts izvarošanā

Huanita Brodrika bijušo ASV prezidentu apsūdzēja izvarošanā, bet pavisam nesen viņas draudzene Norma Rodžersa Kelsija, bijusī medicīnas māsa, pastāstījusi par šo incidentu Denveras radio. Brodrikas vārds figurējis arī neatkarīgā prokurora Keneta Stāra skandalozi slavenajā ziņojumā ASV Kongresam. Ziņojuma tekstā Džoanitas vārds tieši nav nosaukts, viņas izteicieni slēpti aiz grifa «Džeina Dou nr. 5» — šādi Kenets Stārs apzīmējis to sieviešu vārdus, kurus dažādu iemeslu dēļ nevēlējās publiskot. Brodrika papildinājusi Polas Džonsas lietā sniegtās liecības, kad 1994. gadā Džonsa apsūdzēja Arkanzasas štata gubernatoru Klintonu par seksuālu uzmākšanos.

Sācies viss nevainīgi

Medicīnas māsa Kelsija tajā laikā strādājusi kopā ar Brodriku. 1978. gada aprīlī viņas kopā devušās uz Amerikas privāto klīniku koledžas semināru Litlrokas viesnīcā «Camelot» Arkanzasā. Klintons šajā laikā izvirzījis savu kandidatūru štata gubernatora amatam, un Brodrikai piedāvāts piedalīties viņa priekšvēlēšanu kampaņā.

Tikšanās pie Klintona sākusies ar nelielām pārrunām, un Brodrika bijusi mazliet pārsteigta, ka telpā viņi bijuši tikai divi vien. Sieviete pēc tam pastāstījusi, ka Bils viņai pie loga rādījis Litlrokas apkārtni un «pēkšņi apskāva un sāka skūpstīt. Viņš nogāza mani uz dīvāna. Atklāti sakot, tā bija parasta izvarošana.» Brodrika arī paskaidrojusi, kāpēc viņas lūpas pietūkušas: «Viņš sita man pa lūpām, kad es pretojos.»