Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

IIHF apmierināta ar Rīgas gatavošanos pasaules čempionātam

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvji ir apmierināti ar gatavošanās gaitu 2006. gada pasaules hokeja čempionātam Rīgā.

Kā aģentūrai LETA sacīja čempionāta rīkošanas izpilddirekcijas pārstāve Vita Savicka, IIHF pārstāvji atzinīgi novērtējuši izveidoto čempionāta logo, interneta mājas lapu un citus padarītos darbus. Viņi devušies arī apskatīt abas topošās 2006. gada pasaules hokeja čempionātam nepieciešamās halles: jauno arēnu Skanstes ielā un «Skonto» halli. Ar darbu gaitu IIHF pārstāvji bijuši apmierināti.

Patlaban Rīgā turpinās abu nepieciešamo haļļu būvniecība. To plānots pabeigt līdz 2006. gada februārim.

Izpilddirekcija arī noslēgusi vienošanās ar «Reval Hotel Latvija» un «Reval Hotel Rīdzene» par hokeja čempionāta dalībnieku un oficiālo viesu izmitināšanu.

Sadarbībā ar Iekšlietu ministriju notiek darbs pie hokeja čempionāta laikā nepieciešamo drošības pasākumu organizēšanas.

Tuvāko nedēļu laikā plānots pabeigt cenu saskaņošanu un izgatavot biļetes uz hokeja čempionāta spēlēm, lai jūnija beigās vai jūlija sākumā tās varētu sākt tirgot.