Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ventas» prezidents beidzot atradies!

Otrdien iepriecinošas ziņas tika saņemtas no Kuldīgas kluba «Venta» nometnes. Pēc divarpus nedēļu pārtraukuma atradās šā kluba prezidents Jānis Fridrihsbergs, kurš it kā vēloties saglabāt virslīgas komandu.

«Neatkarīgajai» izdevās uzzināt, ka otrdien no rīta Fridrihsbergs piezvanījis pa tālruni Viktoram Ņesterenko, kurš šobrīd kļuvis par «Ventas» galvenā trenera pienākumu izpildītāju. Kad piezvanījām Ņesterenko, viņš jutās izbrīnīts par to, ka «Neatkarīgajai» jau zināms par viņa sarunu ar kluba prezidentu. Tomēr treneris piekrita nedaudz par to pastāstīt.

— Kluba prezidents teica, ka atgriezīsies Latvijā šīs nedēļas beigās. Viņš grib saglabāt komandu. Viņš pateica paldies par to, ka izvelkam komandu un noturam to virs ūdens. Bija jūtams, ka viņš grib izpeldēt kopā ar komandu.

— Loģiski, ka «Ventas» budžets būs mazāks nekā savulaik pasludinātie septiņi miljoni eiro!?

— Par šo jautājumu vispār nerunājām. Galvenais, ka viņš beidzot piezvanīja un ka viņam ir savi plāni.

— Vai Latvijā varētu atgriezties arī «Ventas» ģenerālmenedžeris Rostislavs Štins?

— Es to pat neprasīju… Kluba prezidents piezvanīja man, un tas jau ir ļoti patīkami. Viņš grib saglabāt klubu — pagaidām tie ir tikai vārdi, taču tāpat tas jau ir pozitīvs pavērsiens.

Cerēsim, ka tuvākajā laikā situācija «Ventā» patiešām normalizēsies un komanda spēs pabeigt šo virslīgas sezonu. Kamēr kluba vadība bēguļoja, it kā meklējot «Ventas» potenciālos sponsorus vai pircējus, notikušas milzīgas pārmaiņas. Finansiālo problēmu dēļ «Ventu» pameta četri treneri un daudzi vadošie futbolisti, bet daži joprojām meklē aiziešanas iespējas, turpinot spēlēt komandas sastāvā. Spēlētāju trūkuma dēļ «Venta» izstājās no pirmās līgas turnīra. Latvijas Futbola federācijā sāk pienākt prasības par parādu piedziņu no Ventas vadības… Un tomēr situācija vairs nav bezcerīga.