Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

2006. gada atklāšanas spēlē Latvija tiksies ar Čehiju

2006. gada pasaules hokeja čempionāta, kas risināsies Rīgā, atklāšanas spēlē 5. maijā mājiniece Latvijas izlase tiksies ar pasaules čempioniem čehiem, trešdien vēsta laikraksts «Neatkarīgā».

Latvijas un Čehijas izlašu spēle 2006. gada 5. maijā sāksies pulksten 20.15.

Oficiāli spēļu kalendārs vēl nav apstiprināts, taču čempionāta rīkošanas izpilddirekcijas ģenerāldirektors Guntis Ulmanis «Neatkarīgajai» atklāja, ka tas ir jau sastādīts.

«Melnrakstā kalendārs jau ir gatavs, taču, kamēr tas nav oficiāli apstiprināts Starptautiskajā Hokeja federācijā (IIHF), neesmu tiesīgs to publiskot. Varu tikai pateikt, ka centīsimies panākt, ka spēļu sākumi būs pulksten 16.15 un 20.15 pēc Latvijas laika,» sacīja Ulmanis.

«Vēl mēs vēlamies panākt, un esmu jau saņēmis principiālu piekrišanu no Starptautiskās Hokeja federācijas prezidenta Renē Fāzela, ka nesaglabāsim iedibināto kārtību — vienā hallē spēlē divas grupas, otrā — pārējās divas,» piebilda Ulmanis. «Atkarībā no pieprasījuma pēc biļetēm un līdzjutēju intereses mēs centīsimies būt elastīgi un, ja, piemēram, iepriekš paredzētā spēle ar Zviedrijas piedalīšanos sākotnēji būs ieplānota mazajā hallē, bet interese par to būs ļoti liela, pārcelsim to uz lielo arēnu.»

Otrdien Rīgā notika 2006. gada pasaules hokeja čempionāta augstākās divīzijas grupu izloze. Latvijas izlase tika ielozēta A apakšgrupā, kurā tiksies ar Čehiju, Somiju un Slovēniju.