Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kailijai ir izredzes uzvarēt vēzi

Ziņa, ka populārā austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga iedzīvojusies krūts vēzī, aplidojusi visu pasauli. Šis ir pilnīgi nebijis gadījums — visi pasaules mediji šo ziņu publicējuši un vairākumā pieteikuši pat pirmajās lappusēs.

Pašlaik dziedātāja pārtraukusi visus koncertus un ir atgriezusies savās Melburnas mājās. Zināms, ka vēzis ir agrīnā attīstības stadijā, un Kailija nolēmusi ārstēšanos sākt nekavējoties. Tagad zināmi arī notikušā sīkumi un ārstu komentāri.

Ja var ticēt britu mediķu prognozēm, pie kuriem vērsusies avīze «The Sun», iespējas dziedātājai atveseļoties ir ļoti lielas. Viens no redzamākajiem Lielbritānijas onkologiem profesors Trevors Pauless uzskata, ka labvēlīgu ārstēšanās gaitu var sekmēt ne tikai tas, ka vēzis atklāts ļoti agri, bet arī tas, ka dziedātājai ir cīnītājas raksturs un viņa nepadosies slimībai. Mediķis atgādinājis, ka pacienta psiholoģiskais noskaņojums ir ļoti svarīgs, ārstējot jebkuru slimību, it īpaši vēzi.

Taču arī pēc labvēlīga iznākuma Kailijai, pilnīgi iespējams, būs jāšķiras no sapņa par bērnu. Ārsti uzsver, ka pēc audzēja izoperēšanas viņai priekšā stāv piecus gadus ilga sarežģīta hormonālā ārstēšana, kuras laikā bērna ieņemšana nav iespējama. Pēc izveseļošanās dziedātāja varētu mēģināt ieņemt bērnu, taču arī tā būs problēma — pēc desmit dienām Minoga paliek 37 gadus veca, un pēc pieciem gadiem bērnu sekmīgi dzemdēt traucēs viņas vecums.

Ne tikai mediķu prognozes tagad ir zināmas, bet arī notikumi, kas bijuši pirms tam. Zvaigzne pie ārstiem vērsusies pēc sava drauga Olivera Martinesa ieteikuma. Viņš, pamanot dziedātājas slikto pašsajūtu un pastāvīgo nogurumu, piespiedis Minogu doties uz kādu Melburnas klīniku, kur arī noskaidrojusies skumjā situācija.