Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Druviete piekodina Lipmanu visu strikti kontrolēt

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (JL) trešdien 2006. gada pasaules hokeja čempionāta organizēšanas uzraudzības darba grupas sēdē mudinājusi Latvijas Hokeja federācijas vadītāju Kirovu Lipmanu stingri sekot pasākuma sagatavošanas izpildei laikus.

Ministre sēdē uzklausījusi ziņojumu par «Skonto» halles transformācijas gaitu un plānotajiem pasākumiem tuvākajā laikā, aģentūru LETA informēja Druvietes preses sekretāre Sanda Purviņa.

SIA «Skonto» pārstāvis informējis klātesošos par saņemto Rīgas Domes papildu finansējumu halles rekonstrukcijai, par sākto celtniecību un iepirkuma procedūrām.

Savukārt SIA «Merks» darba grupu informēja, ka visa celtniecība noris atbilstoši laikam, kāds noteikts saskaņotajā plānā, un drīz tiks sākts darbs pie jumta konstrukciju uzstādīšanas un ēkas aizmugurējās daļas.

Abas firmas pieredzes apmaiņā iepazinušās ar šā gada hokeja čempionātā izmantotajām hallēm un tikušās ar organizētājiem, kā arī iepazinušās ar citu valstu pieredzi.