Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ronaldo vīlies ģimenes dzīvē

Madrides futbola kluba «Real» un tajā pašā laikā Brazīlijas izlases uzbrucējs Ronaldo pirmo reizi atzinies, ka ir vīlies savā attiecībās ar populāro brazīliešu televīzijas raidījumu vadītāju Danielu Sikarelli. Abu oficiālās attiecības ilgušas aptuveni trīs mēnešus.

Kādā intervijā Ronaldo ar skumjām atzinis: «Par nožēlu, viss beidzās ļoti ātri.»

«Bumba jau ir laukumā, jācenšas labāk darboties un doties uz priekšu,» tā, izmantojot futbola terminus, situāciju raksturojis spēlētājs.

Atbalstīt futbolistu grūtajā brīdī bija nolēmusi viņa māte donna Soņa, kas ieradusies Madridē. Viņa dēlam līdzi bijusi pat treniņu laikā. «Kad tu pārdzīvo kādas problēmas un slikti jūties, ir svarīgi, lai tev blakus būtu cilvēki, kas tevi mīl,» pie visiem zināma secinājuma nonācis spēlētājs.

Ronaldo pagaidām neprognozē savas attiecības tuvākajā laikā, atceroties, ka viņa romāns ar iepriekšējo lauleni, no kuras, starp citu, viņš nav šķīries līdz pat šim brīdim, ir mazliet ilgāks — kopš 2003. gada augusta.