Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iznākusi «Netscape» pārlūka 8. versija

«Netscape» nākusi klajā ar oficiālu paziņojumu, ka pabeigts darbs pie pārlūkprogrammas versijas 8.0.

Jauno pārlūku raksturo ražotāju pārstāvis: «Pārlūks ir kā hibrīdmašīna, kas sevī apvieno «Internet Explorer» lietojamību ar «Firefox» drošību.»

Lai gan pārlūks lielā mērā veidots uz «Firefox» bāzes, tajā iekļauts arī «Internet Explorer» dzinis, līdz ar to ar jauno pārlūku būs iespējams aplūkot vietnes, kas veidotas apskatei tikai ar «Internet Explorer».

No «Firefox» paņemta versija 1.0.3, no «Microsoft Internet Explorer» aizlienēta 6. versija (lai gan jau iznākusi «Firefox» 1.0.4 versija, tā neesot bijusi vajadzīga, jo atklātie trūkumi 1.0.3 versijā «Netscape» neietekmējot). Lietotājs pats var izvēlēties, ar kuru dzini aplūkot apmeklētās vietnes, savukārt, ja jūsu izvēlētais dzinis netiek atbalstīts vietnē, kur esat nonākuši, «Netscape» automātiski pārlādēs to ar otru dzini. 

Līdz ar divu dziņu iekļaušanu pārlūkā, pieaudzis arī «Netscape» svars uz cietņa — aptuveni 30 MB. «Firefox» pārlūks aizņem aptuveni divreiz mazāk vietas. Lejupielādēt to var [s:7468]. Pārlūks ir bezmaksas.