Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«E3 Expo 2005»: fotoreportāža

Losandželosā šā gada 17. maijā sākās ikgadējā elektroniskās izklaides izstāde un konference E3, ko apmeklēja arī «Netgames» pārstāvji. Viena no galvenajām tēmām ir jaunā spēļu konsoļu paaudze, ko ievadīja «Microsoft Xbox 360». Tā tika prezentēta īsi pirms «E3 Expo» sākuma un pārdošanā parādīsies šā gada otrajā pusē.

No «Microsoft» neatpalika arī «Sony» un «Nintendo», prezentējot savas jaunās izstrādes. «Sony Play Station 3» būs 35 reizes jaudīgāka par savu priekšgājēju, kamēr «Microsoft Xbox 360» būs 10 reizes jaudīgāka par pirmās paaudzes «Xbox». Atgādināsim mazu kuriozu, kompānijas «Sony» pārstāvji «Xbox» 360 nicinoši nosauca par «Xbox 1.5». :)

Šogad galvenajā izstāžu zālē lielu uzmanību piesaistīja divu Korejas spēļu izstrādātāju stendi: «NC Soft» un «Webzen». «Webzen», kas ir Latvijā populārās spēles MU izstrādātājs, prezentēja divas jaunas daudzlietotāju spēles: «SUN» un «Huxley», kuras Eiropā varētu būt nopērkamas 2007. gadā. «NC Soft», kas ir ne mazāk slavenās spēles «Linage II» izstrādātāji, prezentēja trīs jaunas spēles: «Guild Wars», «City of Villains» un «Tabula Rasa».

No jaunām spēlēm, kuras tika prezentētas, varam pieminēt «Ubisoft Entertainment» izstrādāto «Heroes of Might and Magic V». Jaunajā spēlē, kas pārdošanā parādīsies 2006. gada pirmajā ceturksnī, cīņas sistēma būs līdzīgāka III versijai, kurā pats varonis kaujā tieši nepiedalās.

«Netgames» turpinās piedalīties E3 konferencē. Plašāku apskatu par notikumiem «E3 2005» lasiet nākamajā nedēļā.

«Los Angeles Convention Center» notiekošā izstāde ir gada lielākais notikums spēļu pasaulē, 400 spēļu kompānijas, spēļu prezentācijas, šovi un daudz kas cits izvietots 540 000 kvadrātmetru lielā platībā.