Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sekss ar draudzenes vīru — tabu. 2.

[s:7491] (Šodien — stāsta noslēgums.)

Bet biksēs — tukšums…

Pēc tam divu nedēļu garumā katru vakaru pēc kārtas viņš piebrauca pie manas mājas, signalizēja, skaļi sauca manu vārdu. Baidījos no skandāla, no tā, ko teiks kaimiņi, vai neieraudzīs Elīna vai kāds viņas draugs, tāpēc braucu Jānim līdzi, kurp viņš vēlējās.

Vienā reizē vairs nespēju pretoties kārdinājumam un ļāvos viņa glāstiem. Priekšspēle bija fantastiska, satraukumā drebēju. Viņš lēnām ieslīdināja roku man starp kājām un prasmīgi darbojās gar stringbiksīšu maliņu. Pavilku vaļā viņa bikšu rāvējslēdzēju un aptaustīju viņa lepnumu, bet… tas bija ārkārtīgi mazs!

Sastingu — kā tad tā, viņš taču mani tik ļoti gribot, tā alkstot, bet manā tuvumā nekas nenotiek!? Izrādījās, es kļūdījos. Viņa draudziņš no dabas bija pavisam niecīgs. Jā, mums bija sekss, bet es neko nejutu, vien vilšanos.

Draudzenes asaras uz mana pleca

Pēc šā kļūmīgā, vilšanās pilnā vakara Jānis man vairs nezvanīja. Arī es vairs netiecos satikties nedz ar viņu, nedz viņa sievu — savu draudzeni. Līdz nejauši satiku Elīnu. Viņa izskatījās bēdu nomākta un aicināja mani aiziet uz kafejnīcu — izdzert pa «skrūvei» un izraudāt man uz pleca bēdas.

Tas bija šausmīgi. Viņa stāstīja, ka Jānis kļuvis neuzticīgs. Pats neesot teicis ne vārdiņa, bet Elīna pārbaudījusi viņa kabatas un atradusi tukšu prezervatīva iepakojumu.

Tajā brīdī man sirds pārstāja pukstēt. Man vajadzēja mierināt draudzeni, taču baidījos ko teikt, lai trīsošā balss mani nenodotu. Bet viņa, šķiet, to pat neievēroja. Elīna stāstīja tālāk — Jānis palicis pavisam dīvains, kluss, intīmās tuvības viņiem neesot bijis jau sen. Laiks, ko viņa veltīja savam sēru stāstam, ļāva man attapties.

Klusi viņu mierināju, teicu, ka pēc tukšā iepakojuma taču neko nevar spriest. Varbūt viņš gumijas izstrādājumu aizdevis kādam draugam vai vienkārši māžojoties piepūtis kā balonu. Tas viss izklausījās absolūti muļķīgi un truli, bet viņa laikam sliecās ticēt manām fantāzijām.

Kā viņa to spēj?!

Pagājis jau labs laiks kopš manām un Jāņa «attiecībām». Esmu «norijusi krupi», guvusi labu mācību. Jāni ieraugot, pat vairs nesarkstu.

Taču mani mulsina cits fakts — Jāņa niecība biksēs. Kā Elīna visu mūžu spējusi sadzīvot ar tādu vīrieti? Viņa taču ne reizi nav izbaudījusi perfektu seksu! Droši vien Elīna nav vienīgā sieviete pasaulē, kurai dzīvē bijis tikai viens vienīgs vīrietis un tas pats uz visu mūžu.

Arī Jāni tas, šķiet, iedrosmināja. Viņš pat, visticamāk, neapzinājās savus trūkumus. Ja jau Jānim ir laba saskaņa ar sievu, tātad viņš spēj apmierināt jebkuru sievieti…

Beigas.