Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Žirinovskieši</I> piketē pie Latvijas vēstniecības Maskavā

Aptuveni 20 Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas atbalstītāju ceturtdien pie Latvijas vēstniecības Krievijā protestēja pret krievvalodīgo iedzīvotāju stāvokli Latvijā.

Vēstniecības pārstāvis Nils Josts aģentūrai BNS sacīja, ka piketētāji izklieguši trīs saukļus, kuros arī pauduši savu neapmierinātību. Viņš norādīja: lai arī piketā bija pieteikta 50 cilvēku līdzdalība, ieradās mazāk, turklāt norādīto divu stundu vietā protestētāji pie vēstniecības bija pusstundu. Nekādu incidentu nav bijis. Iepriekš pieteiktajā piketā sanākušie arī vicinājuši karogus ar partijas simboliku.

Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis ir Vladimirs Žirinovskis, kas arī pats agrāk izteicis neapmierinātību ar krievvalodīgo stāvokli Latvijā.

Jau vēstīts, ka arī iepriekš pie Latvijas vēstniecības bijuši piketi, kurus rīkojuši citu organizāciju atbalstītāji, piemēram, nacionālboļševiki.