Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«airBaltic»<I> </I>piedāvā vienvirziena biļetes tranzītlidojumiem

No šā gada maija Latvijas aviosabiedrība «airBaltic» piedāvā vienvirziena biļetes tranzītlidojumiem. Līdz šim vienvirziena biļetes bija nopērkamas tikai tiešajiem lidojumiem.

«airBaltic» prezidents Bertolts Fliks saka: «Vienvirziena biļešu cenu struktūra tranzītlidojumiem ir pilnīgi jauns «airBaltic» koncepts. Esmu pārliecināts, ka šis koncepts būs ļoti pieprasīts un nākotnē kļūs par industrijas standartu. Paplašinot sadarbību ar SAS grupas aviosabiedrībām, «airBaltic» būtiski palielina pasažieriem piedāvātās iespējas ceļot lēti, izmantojot gan tiešos lidojumus, gan arī tranzītlidojumus.»

«airBaltic» piedāvā vienvirziena lidojumus uz 49 galamērķiem Eiropā, lidojot no Rīgas caur Kopenhāgenu vai Stokholmu, par cenām, sākot no 106 latiem, kas tiek veikti sadarbībā ar «SAS Scandinavian Airlines». Piemēram, vienvirziena biļetes cena lidojumiem no Rīgas caur Kopenhāgenu uz Romu, Venēciju un Nīcu ir, sākot no 106 latiem ar lidostu nodevām, uz Atēnām — sākot no 121 lata, bet uz Lionu — sākot no 131 lata ar lidostu nodevām.

Savukārt astoņiem tranzītlidojumiem no Rīgas caur Barselonu uz Eiropas iecienītākajiem kūrortiem, kā Palma de Maljorka, Ibiza, Malaga, Bilbao, Madride, Sevilja, Tenerife un Grankanarija, ko «airBaltic» veic sadarbībā ar aviosabiedrību «Spanair», vienvirziena biļešu cenas ir no 95 latiem ar lidostu nodevām.

Četriem tranzītlidojumiem caur Helsinkiem uz Oulu, Kopio, Vāsu un Rovaniemi, ko «airBaltic» piedāvā sadarbībā ar SAS grupas aviosabiedrību «Blue 1», vienvirziena biļešu cenas ir no 85 latiem ar lidostu nodevām.

Vienvirziena biļešu cenas, sākot no 89 latiem ar lidostu nodevām, «airBaltic» piedāvā astoņiem tranzītlidojumiem no Rīgas caur Stambulu, piemēram, uz tādām iecienītām atpūtas vietām Turcijā kā Antālija, Izmira, Bodruma, Ankara. Šos tranzītlidojumus «airBaltic» veic sadarbībā ar Turcijas aviosabiedrību «Atlasjet Airways».

Kā zināms, «airBaltic» vienvirziena biļetes ieviesa pirms diviem gadiem, bet pirms gada šī cenu struktūra tika ieviesta gandrīz visiem «airBaltic» tiešajiem lidojumiem no Rīgas un Viļņas. Vienvirziena biļešu cenu veidošanas modelis pasažieriem ir daudz vienkāršāks un paredz pietiekami plašu cenu diapazonu. Būtiski ir tas, ka šī cenu struktūra neparedz, ka galamērķī jāuzturas nakts no sestdienas uz svētdienu (Sunday rule). Tā arī piedāvā plašākas iespējas vienvirziena lidojumiem, kurus var kombinēt ar citiem transporta veidiem un tūrisma pakalpojumiem.