Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pirmā persona» runā skaidru valodu

LTV raidījumā «Valsts pirmās personas» 19. maijā piedalījās un uz žurnālistes Baibas Strautmanes jautājumiem atbildēja Latvijas Republikas satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP).

Saruna tiešraidē skāra daudzas studijas viesa politekonomiskās intereses un Latvijas valstiskās aktualitātes.

Ministram vajadzēja skaidrot savus ienākumus un saistību ar dažādiem biznesa projektiem valstī. Šlesera kungs apliecināja, ka jebkuru neskaidrību esot gatavs kliedēt, kontaktējoties ar KNAB vadību.

Šlesera kungs arī precizēja savu valstsvīra stāju vairākos morāles jautājumos. Ja ticam ministram, viņam nepieņemami dažu Latvijas amatpersonu, piemēram, tieslietu ministres Solvitas Āboltiņas (JL) politiskie paziņojumi bez pierādījumu bāzes. Īpaši sparīgi Šlesers aizstāvēja īpašo uzdevumu ministru bērnu tiesību lietās Ainaru Baštiku (arī LPP), ko Āboltiņa bez pietiekamiem pierādījumiem savulaik vainojusi savtībā, viņam it kā sekmējot Latvijas bāreņu adopciju uz ASV. Baštika kungs, pēc Šlesera ieskata, ir «viens no godīgākajiem cilvēkiem, ko es pazīstu».

Sava versija Aināram Šleseram bija arī par Latvijas–Krievijas robežlīguma izgāšanas vaininiekiem valsts politiskajā elitē.

Visiem «Apollo» apmeklētājiem šeit iespējams noskatīties 19. maija raidījuma «Valsts pirmās personas» pilnu videoierakstu.