Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas Dome dos 90 000 latu ātrumlaivu sacensībām Rīgā

Rīgas Domes Prezidijs ceturtdien atbalstīja līdzfinansējuma 90 000 latu apmērā piešķiršanu Latvijas Ūdens motosporta federācijai pasaules čempionāta sarīkošanai F-2000 ātrumlaivām Rīgā. Līdzekļi tiks piešķirti no Rīgas pilsētas attīstības fonda līdzekļiem.

Rīgas Domes finansējums tiks izmantots licences iegādei sacensību organizēšanai.

Patlaban par Rīgas Domes Pilsētas attīstības fonda līdzekļu izlietojumu lemj Rīgas Domes Prezidijs, nevis fonda padome, kā tas bija iepriekš.

Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Agris Kalnciems iepriekš informēja deputātus, ka katrs sacensību posms tiek translēts vairākās pasaules valstīs, nodrošinot vairāku desmitu miljonu lielu TV auditoriju. Viņš arī informēja, ka šogad paredzēta sacensību tiešraide no Rīgas.

Plānots, ka ātrumlaivu sacensības Rīgā notiks 11. un 12. jūnijā.

Kā norādīts deputātiem sagatavotajā informācijā, sacensību rīkošana izmaksās 498 000 eiro (aptuveni 350 000 latu).

Iepriekš Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komitejas sēdē arī izskanēja viedoklis, ka nākamgad daļēju finansējumu licences iegādei šā pasākuma organizēšanai varētu paredzēt pilsētas budžetā.