Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Beidzot saņemtas ziņas par Ekvadorā aizturēto Privertu

Pēc vairāk nekā gadu ilgas neziņas Ārlietu ministrija (ĀM) beidzot saņēmusi oficiālu apstiprinājumu, ka par narkotiku pārvadāšanu aizturētais bijušais Latvijas modes mākslinieks Rolands Priverts joprojām atrodas apcietinājumā kādā Ekvadoras cietumā un ar apstākļiem tajā esot apmierināts.

Ārlietu ministrijā aģentūru BNS informēja, ka Ekvadoras Ārlietu ministrijas pārstāvji apmeklējuši Privertu cietumā. Sarunā ar Ekvadoras ministrijas pārstāvi Priverts nav sūdzējies par apstākļiem cietumā, bet tieši pretēji — izteicies, ka šie apstākļi viņu apmierinot.

Priverts arī neesot izteicis nekādus lūgumus Latvijas pusei. Bijušais modes mākslinieks Ekvadorā saņemot arī pietiekamu juridisko palīdzību. Nesen viņš esot pieņēmis jaunu advokātu.

No Latvijas puses neviens nav paudis ĀM kādas sūdzības vai vēlmes saistībā ar Privertu, tādējādi pagaidām ĀM neesot pamata iejaukties.

Jau vēstīts, ka Privertu pagājušā gada februāra sākumā aizturēja Gvajakilas (Guayaquil) lidostā izlidošanas laikā. Pie viņa un viņa sēdvietā lidmašīnā atrada 894 gramus kokaīna.

Priverts Latvijā jau izcieta cietumsodu par narkotiku kontrabandu. 2003. gada martā viņu pirms termiņa atbrīvoja pēc vairāk nekā četriem ieslodzījumā pavadītiem gadiem.