Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par narkotiku tirdzniecību aiztur vairākas personas

Vakar, 19. maijā, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (VP GKrPP ONAP) darbinieki aizturēja vairākas personas, kas Rīgā nodarbojās ar narkotisko vielu tirdzniecību.

Rīgā, Stacijas laukumā, policijas darbinieki aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju, aizturēja 1983. gadā dzimušo Sergeju un 1983. gadā dzimušo Aigaru, pie kuriem tika atrasta un izņemta 121 MDMA tablete un 3,2348 grami marihuānas, kuru kopējā vērtība melnajā tirgū ir aptuveni 400 latu. Par notikušo ierosinātas divas krimināllietas pēc Krimināllikuma 2531. panta 3. daļas «Par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju lielā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem».

Savukārt Mūkusalas ielā ONAP darbinieki aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu un pārvadāšanu aizturēja agrāk sodīto 1957. gadā dzimušo Adilu, kura automašīnā tika atrasti un konfiscēti 0,0474 g kokaīna. Par notikušo tika ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 253. panta 1. daļas «Par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, kas paredz brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem».

Abās lietās turpinās pirmstiesas izmeklēšana un tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa — apcietinājuma — piemērošanu aizturētajām personām.