Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpinot Grīga lietas izmeklēšanu, atrod divus granātmetējus un ložmetēju

Turpinot darbu pie noziegumu atklāšanas, kas saistīti ar ieroču un munīcijas nelikumīgu glabāšanu un realizāciju, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (VP GKrPP ONAP) darbinieki šā gada maijā veikuši daudzas pārbaudes un atsavinājuši lielu daudzumu ieroču un munīcijas.

Tā, piemēram, 3. maijā, veicot operatīvos pasākumus un turpinot ar aizturēto 1943. gadā dzimušo Oskaru saistītās krimināllietas izmeklēšanu, ONAP darbinieki Tukuma rajona Tumes pagastā atrada un izņēma vienu automātu AKS, 13 detonatorus, 1016 patronas, 75 g trotila, 23,9 metrus degauklas un divas automāta aptveres.

Šā gada 6. maijā, veicot kratīšanas Tukuma rajona Tumes un Irlavas pagastā, policijas darbinieki atrada un izņēma divus granātmetējus, vienu ložmetēju, 5928 patronas, trīs granātas, 10 detonatorus un 8 šaujamieroču aptveres.

Savukārt 17. maijā, realizējot operatīvos pasākumus un veicot kratīšanu Bauskas rajona Rundāles pagastā, ONAP darbinieki atrada un izņēma četras medību bises, vienu karabīni ar optisko tēmēkli, mazkalibra šauteni, pistoli, 180 dažāda kalibra patronas, kā arī trīs šaujamieroču aptveres.

Saistībā ar sankcionēto kratīšanu Bauskas rajonā par nelikumīgu ieroču glabāšanu policijas darbinieki veic vairāku personu pārbaudi.

Tāpat 18. maijā, realizējot operatīvos pasākumus un veicot kratīšanu kādā dzīvoklī Rīgas rajona Salaspilī, ONAP darbinieki atrada un izņēma paštaisītu šaujamieroci, 30 patronas un trīs aptveres, kā arī divas gleznas un vijoli, kas, iespējams, ir zagtas.

Tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana un operatīvie pasākumi, lai noskaidrotu un aizturētu personas, kas saistītas ar šiem likumpārkāpumiem, kā arī lai iegūtu pierādījumus par šo personu iespējamo saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.