Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aiztur vīrieti par nelikumīgām zemūdens medībām Ķīšezerā

Vakar, 19. maijā, veicot profilaktisku reidu Ķīšezerā, Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas grupas darbinieki sadarbībā ar Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kārtības policijas 12. vada (Ūdens policijas) darbiniekiem aizturēja vīrieti, kurš nodarbojās ar nelikumīgām zemūdens medībām, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.

Policijas motorlaivas vadītājs tikai pēdējā brīdī pamanīja virs ūdens esošo akvalangista elpošanas caurulīti, un tikai motorlaivas vadītāja meistarība glāba zemūdens makšķernieku no nopietnām traumām, kas varēja rasties, saduroties akvalangistam un motorlaivai.

Pārbaudē policijas darbinieki noskaidroja, ka akvalangists, kurš bija nolēmis pamedīt zivis ar harpūnu, ir 1963. gadā dzimušais Vitālijs.

Vīrietim tika sastādīts protokols pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 80. panta trešās daļas par zveju bez attiecīgas atļaujas, aizliegtā vietā, saudzēšanas laikā ar aizliegtiem rīkiem vai paņēmieniem, kas paredz sodīt ar naudas sodu no 30 līdz 500 latiem, konfiscējot pārkāpuma priekšmetus un izdarīšanas rīkus.

Šā reida laikā policijas darbinieki Ķīšezerā konstatēja arī vienu 300 metru garu zvejas tīklu un deviņus 1,5 metrus garus mazizmēra zvejas tīklus (televizorus).