Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mana vizītkarte. Testa atbildes

Vakar publicētā testa rezultāti.

Vairāk nekā 45 punkti.
Jūs nemitīgi uztraucaties, ko par jums teiks citi cilvēki. Jūsu rīcība ir pakārtota citu vajadzībām. Jūs kaitējat sev, jo, gaidot uzslavas no citiem, aizmirstat savas patiesās vēlmes un vajadzības.

No 35 līdz 45 punktiem.
Jums ļoti patīk būt uzmanības centrā, patīk uzslavas, balvas. Diemžēl jums pietrūkst īstas ticības sev, tāpēc mēdzat strīdēties ar tiem, kas jūs kritizē vai aizskar. Pozitīvi ir tas, ka esat elastīgs (-a) un ātri pielāgojaties jauniem apstākļiem.

No 15 līdz 34 punktiem.
Protams, kuram gan patīk, ja viņu kritizē, bet jūs tomēr ieklausāties tajā, ko saka, un ar vēsu prātu to izvērtējat. Jūs esat visai pārliecināts (-a) par savu taisnību, bet tās dēļ ar galvu sienā tomēr neskriesiet. Apkārtējiem jūs esat pievilcīgs (-a), un jūs kā personība esat grūti atdarināms (-a)!

Mazāk par 15 punktiem.
Jūsu neatlaidība robežojas ar stūrgalvību, bet tieksme pēc neierobežotas brīvības var uz laiku jūs padarīt vientuļu. Jums nepatīk kompromisi, tāpēc jūsu tuvinieki, iespējams, jūs uzskata par egoistu (-i). Jūs vēlaties visu vai neko. Ja gribat uzturēt ilgstošas tuvas attiecības, jums nenāktu par sliktu kļūt nedaudz elastīgākam (-i).