Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apsveicam Sindiju un Guntaru!

Tas notika 20. maijā, piektdien. Svinīgos apstākļos Dieva un liecinieku priekšā viņi teica viens otram jāvārdu — «līdz nāve mūs šķirs…».

Mūsu kolēģe Sindija Rimša, kanālu «Bulvāris» un «Mūzika» redaktore, un Guntars Meluškāns, kontaktu centra «118» sistēmu analītiķis, turpmāk dzīves priekus baudīs kopā un arī dzīves vētrām pretosies divatā. Apsveicam jaunlaulātos un domās kaisām rožu ziedlapiņas ceļā viņu laimei!

Bail jau teikt pārāk daudz labu vārdu un vēlējumu, ka nenoskauž… Bet grūti arī atturēties, jo viņi abi viens otru sastapa, gandrīz mums visiem klāt esot. Iepazinās pirms septiņiem gadiem, kad Guntars «Vakara Ziņās» bija ziņu redaktors, bet Sindija tur ieradās kā jauna un daudzsološa reportiere. Strādāja kopā, kļuva par labiem draugiem, bet viens otru tā īsti nepamanīja… lai satiktos vēlreiz tagad, bet nu jau skatoties viens otrā citādām acīm.

Kādām? Jūs vēl vaicājat? It kā nekad mūžā mīlētājus nebūtu redzējuši! :))))