Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kuri ir labāki mīlnieki? (Pārdomas ceļojot)

Domāju, nepateikšu lielu aplamību, apgalvodama, ka gandrīz vai katra sieviete kāro tikt pie tāda vīrieša, kādi mēdz augt un vairoties Dienvideiropā. Nu, vismaz līdzīga. Ar ko tad galantie franči, juteklīgie itāļi, maigie grieķi un kaislie spāņi atšķiras no bāleliņiem? Ar to, ka no paaudzes paaudzē ar cieņu izturējušies pret to, ka sieviete ir citāda nekā vīrietis, ar pietāti izturas pret to, ko sieviete var vīrietim sniegt.

Vai visi mūsējie ir neaudzināti lempji? Nez vai tā būs! Aizvien vairāk novērojama tendence neaudzinātiem lempjiem iznīkt, proti, neselekcionēties. Bet audzinātajiem, tiem, kas ar cieņu izturas pret sievieti, vairoties.

Mēs, sievietes, savukārt varam veicināt šos procesus. Kā? Vispirms apgūt sevis cienīšanas un mīlēšanas mākslu un tad nepakļauties patriarhāliem recidīviem. Proti, nereaģēt uz pamudinājumiem un pieprasījumiem uzskatīt sevi par zemākiem radījumiem, kuru vienīgais uzdevums ir upurēties un ciest.

Iespējams, kādam šķiet, ka es aicinu sievietēm kļūt aseksuālām, atteikties no sievišķības un seksualitātes. Mīlīši, es to galīgi negribu teikt! Ja sieviete ieklausās savos impulsos un instinktos, viņa vienmēr ir sievišķīga un iekārojama.

Tā būs vienmēr — sieviete iekarojama un iekārojama, vīrietis — iekarotājs. Tikai šīs planētas civilizācijai attīstoties, iekarošanas līdzekļi kļūst citādāki. Nu jau tā kā nedarbojas alu cilvēku paņēmieni, kad iepatikušos mātīti tēviņš aiz matiem aizvelk uz savu alas kaktu, lai izdrāztu. Kaut gan reizēm dažs labs mūsdienu ar vīrišķo hromosomu komplektu apveltīts indivīds tieši tā arī uzvedas.

Tiesa, tā uzvedoties, viņš pārsvarā saņem kurvīšus. Sarūgtinātajiem un atraidītajiem atliek skaudīgi noskatīties, kā intelektuālāki sugas brāļi ar savu izturēšanos un vārdiem vien māk to mātīti aizvilināt uz savu alas kaktu.

Ja vīrietis skaļi brēks vai tikai pie sevis domās, ka sieviete kā radījums ir dumja, viņam būs grūti rast kopēju valodu ar sieviešu dzimumu. Te nu atkal gribu pievērsties Dienvideiropas vīriešu uzvedības modelim. Tieši tāpēc, ka, ar cieņu izturoties pret sievieti, no viņas var sagaidīt seksuālus varoņdarbus un vēlmi eksperimentēt.

Mani ilggadējie novērojumi rāda, ka galvassāpes un negribēšanas kaite pārsvarā piemetas to vīru sievām, kas nepapūlas apgūt sievietes uzbudināšanas mākslu. Kura gan sieviete atteiksies no saldā baudas mirkļa? Īstenībā jau tās, kas labprāt mīlējas, ir kļuvušas atkarīgas no baudas vielām, ko sagādā sekss un orgasms.

Protams, protams: viss, kas aug svešā dārziņā, allažiņ rādās īpaši gards. Es atkal par tiem Dienvideiropas vīriešiem… Varu jūs, mīļie lasītāji, nomierināt: tā nu gluži nav, ka es fanoju par tiem itāliešiem, frančiem, grieķiem un spāņiem. Man vietējie tīri labi patīk. Īpaši tie, kas izrāda līdzības pazīmes ar manis pieminēto tautību pārstāvjiem.

Bet nu jokus pie malas! Mīļie kungi, vēlaties gūt panākumus pie dāmām — apgūstiet prasmi būt galantam, izkopiet juteklību, nebaidieties būt maigi, neapvaldiet kaisli, un jūsu mīļotās jums atdarīs ar to pašu ar uzviju. Jā, un vēl — jums nav jābaidās zaudēt latvisko mentalitāti. Tā nekur nezudīs. Palasiet latvju nerātnās dainas — tur visas minētās vīriešu labākās īpašības ir atrodamas.