Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko stāsta sievietes apakšveļa. 1.

Zinātnieki apgalvo: kāda apakšveļa, tāds raksturs! Par balto un melno jau rakstīts daudz. Šoreiz — par neparastākas krāsas apakšveļas lietotājām.

Piesātināta tumšzilā

Šī «vasaras nakts» krāsa stāsta par sievieti ar romantisku dvēseli, kura ārēji romantiku atļaujas paust tikai agrīnas jaunības gados. Ar laiku šī būtne iemācās prasmīgi slēpt jūtas, un neviltotas sajūsmas izpausmes viņa patur pie sevis, jo uzskata tās par sliktas gaumes pazīmi.

Viņa mēdz būt oriģināla gan rīcībā, gan uzskatos, un viņai patīk atrasties sabiedrībā, taču paļauties šī vēsā lēdija mēdz tikai pati uz sevi. Šķēršļi ceļā uz mērķi ir viņas stihija, tāpēc par dzīves devīzi tumšzilās krāsas mīļotāja pieņem dzejisko aforismu: «Kas rūdās grūtībās, top liels.»

Šai sievietei ļoti nepatīk, ja viņu piespiež pie sienas. Un kāpēc gan tas būtu jādara, ja viņa jau tā vienmēr saka taisnību, patīk tas kādam vai ne! Viņu varētu salīdzināt ar dziļu mežezeru, zem kura rāmās virsmas slēpjas neizdibināma dzelme un kurā ieplūst tik daudz neredzamu pazemes strautu.

Gaišzilā

Maigā, dvēseli klusi saviļņojošā un sirdi veldzējošā krāsa patīk sievietei ar izteikti jūtīgu dabu. Viņa ir tā, kura joprojām tic vīrieša sargājošajam atbalstam un stiprajam plecam. Cik reižu viņa nav solījusi, ka vairs nekad neuzķersies uz tukšiem solījumiem, tomēr — paiet laiks, vilšanās sāpīgās brūces dzīst, un viņa jau atkal paļāvīgi skatās kādās valdzinošās acīs.

Šī sieviete ir piedošanas simbols, viņa ir teju eņģelis, kas gatavs palīdzēt nežēlastībā kritušajiem. Tieši pie šīs sievietes krūtīm visbiežāk mēdz remdinājumu meklēt cietsirdīgo un nejūtīgo sievu nesaprastie vīri.

Žēl, bet lielākoties nabaga upuri ilgi neuzkavējas pie savām glābējām un atgriežas turp, no kurienes nākuši. Kāpēc? Tāpēc, ka «gaišzilā», teju vai ēteriskā būtne ir visai pasīva gan sadzīvē, gan gultā. Viņai patīk ciešanas, asaras un aizkustinoši vārdi, bet ar to reizēm ir stipri par maz, lai radītu par sevi paliekošu interesi.

Šo sievieti var salīdzināt ar pavasarīgu strautiņu, kurā ūdens līmenis ir pietiekams, lai padzertos, bet par izpeldēšanos tajā nevar būt ne runas.

Rīt — vēl.