Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko stāsta sievietes apakšveļa. 2.

Tu paskaties savai mīļotajai zem kleitas un ieraugi violetu veļu. Skaisti… Bet vai tu zini, ko tas nozīmē?

Violetā

Pilnmēness nakts noslēpumainais valdzinājums, mistika, krāšņas fantāziju ainas. Violetās krāsas piekritēja mēdz meklēt neparasto, visu, kas iziet ārpus bezkaislīgā saprāta robežām.

Viņa nereti jūtas nogurusi no skarbās, bieži vien visai netīrās un neglītās realitātes, tāpēc vismaz ap sevi cenšas visu darīt skaistu. Viņas moto: «Skaistums izglābs pasauli!» Šī dāma ir teatrāla un atbalsta efektīvu uzvedību. Viņas žesti ir izmeklēti un manieres īpašas. Tur, kur viņa parādās visā savā spožumā, par viņu ilgi neaizmirst.

Jā, šī sieviete ir gana gudra, apveltīta ar izcilām spējām, bet viņai ar to ir par maz. Viņa vēlas būt slavena un visu ievērota. Tā kā reizēm vēlamais nerealizējas, daiļā būtne skumst, nereti viņu pārņem pamatīga grūtsirdība.

Šādos brīžos viņa mēdz uzmeklēt kādu no vecajiem pielūdzējiem, lai piekļautos viņa plecam, paraudātu, pretim dodot zināmas cerības uz atkalsatikšanās laimi, taču — viņa sasparojas un dodas tālāk, bez nožēlas atstājot savu mierinātāju uz nezināmu laiku.

Šo sievieti var salīdzināt ar burvju mākslinieka maģisko apmetni: tas ir pilns noslēpumaina spēka, kas dara brīnumus vien tad, ja atrodas īstā īpašnieka rokās. Ja violetās krāsas cienītāja zina savu mērķi un ir ceļā uz tā piepildīšanu, viņa noteikti to sasniegs!

Tumši zaļā

Sieviete, kuras dvēsele tiecas pretim šai krāsai, ir iekšēji ļoti līdzsvarota un par sevi pārliecināta būtne. Viņa ir racionāla un saprātīga. Daudzi par viņu mēdz teikt, ka tā var rīkoties tikai vīrietis, jo sievietei, lūk, vajagot būt emocionālākai un jūtīgākai, bet šie spriedēji taču nezina, ka aiz mierīgās, nosvērtās sejas izteiksmes slēpjas patiesi sirsnīga un līdzjūtīga sirds.

«Tumšzaļajai» sievietei netīk kritizēt, un tikpat bezkaislīgi viņa uzklausa apkārtējo aizrādījumus. Savējie, kuru gan nav visai daudz, par viņu ir pārliecināti un nešaubīgi turas viņai blakus.

Intīmajās attiecībās, ko šī sieviete uzskata par patiesām, viņa atveras pilnīgi un seksā spēj sniegt daudz vairāk nekā ārēji emocionālās jūsmotājas. Viņu var salīdzināt ar sīkstu krūmu, kas mierīgi iztur visas vētras, ūdensplūdus un citas stihijas, lai turpinātu sakņoties — kaut vai smiltīs.

Rīt — vēl.