Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko stāsta sievietes apakšveļa. 3.

Pie baltas, melnas, rozā vešiņas tu jau esi pieradis. Bet ja nu pēkšņi tava mīļotā zem kleitiņas valkā gaiši zaļas vai dzeltenas bikšeles? 

Gaišzaļā

Sava daļa naivuma, sava daļa nevainīgas jūsmas un mūžam jauna sirds — galvenie rādītāji, kas raksturo sievieti, kura par savu sauc gaišzaļo krāsu. Nopietnu lēmumu pieņemšana galīgi nav viņas stihija, taču īpaši kritiskās situācijās tieši viņa mēdz būt tā, kura rīkojas ātri, saprātīgi un efektīvi. Pēc tam, protams, var sekot atplūdi, kad ļoti nepieciešams sirds mierinājums un mīlīga rociņas paturēšana.

Tieši šādos brīžos viņa var noticēt visam, ko viņai kāds saka, un pieķerties cilvēkam, kurš nebūt nav viņas cienīgs. Sāpīgus pārdzīvojumus viņai sagādā arī pārāk ātrā iemīlēšanās, un to šai sievietei gadās pārdzīvot ne vienu reizi vien. Kad viņa mīl, viņa atdod sevi visu, cenšoties gan sadzīvē, gan gultā darīt laimīgu partneri.

«Gaišzaļo» sievieti var salīdzināt ar zaļojošu mauriņu — min, cik gribi, bet, ja kopējs savu reizi roku pieliks, tas zaļos un priecēs gan tā īpašnieka, gan garāmgājēju acis.

Dzeltenā

Sieviete ar raksturiņu! Spilgti dzeltenās krāsas cienītāja ir lepna un neatkarīga. Viņa mīl būt uzmanības centrā un neatļaus sevi tik vienkārši aizēnot. Viņas moto: «Kas nav ar mani, tas ir pret mani!»

Protams, šāda nostāja nereti sagandē kādu saldu uzvaras prieka brīdi, jo īstu draugu, kuri varētu palīdzēt aizmirst kritikas rūgto garšu, viņai ir maz, bet nelabvēļu un skauģu — daudz. Arī nepastāvība un vētrainais raksturs nebūt neveicina panākumiem bagātu dzīvi, savukārt visai biežās neveiksmes rada nervozitāti, pat izraisa dažu labu histērijas lēkmi.

«Dzeltenā» sieviete reizēm lepojas par daudz, jo pat savas nepamatotās kaprīzes viņa paceļ kā uzvaras karogu. Tāda viņa ir — ekscentriska, burvīga un šokējoša, kārdinoša un sūri atriebīga. Viņa ir interesanta un pat visgarlaicīgāko saietu prot pārvērst dramatiski intriģējošā izrādē, kurā, protams, vienlaikus pati kļūst gan par režisori, gan galvenās lomas tēlotāju.

Viņu var pielīdzināt cālēnam, kas prot sev pievērst uzmanību gan ar spalgu čiepstēšanu, gan ar pūkaini maigo bezspēcību. No tāda putniņa trokšņa ir daudz, gaļas — maz.

Kāda veļa, tāds raksturiņš…

Katra sevi cienoša daiļā dzimuma pārstāve ir izpētījusi savus fiziskos dotumus un labi zina, kas viņai piestāv un kas ne. Diemžēl gadās, ka jāatsakās no tā, kas patīk, par labu tam, kas izskatās. Nu, nevilksi taču karmīnsarkanu kostīmu, ja gaidāmas darba pārrunas, un sarkanais pie pašreizējās matu krāsas piestāv kā sētas mietam karogs! Bet patīk ļoti.

Kā atrast kompromisu? Vienkārši! Zem kleitas var pavilkt veļu, nebaidoties, ka tās krāsa liks izskatīties nepievilcīgai. Ārzemju psihologi apgalvo, ka tieši pēc apakšveļas krāsas var spriest par sievietes īsto dabu. Vai tas attiecas arī uz mums, latvietēm? Pārbaudiet!

Beigas.