Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklātie orgasma noslēpumi

Pirms kāda laika nedēļas nogalēs vēlajās nakts stundās mēdzu remdēt savu zinātkāri, lūkojoties televīzijas kanāla «Discovery» raidījumu ciklu «Sex Sense», kurā var gūt visai daudz informācijas par zinātnieku pētījumiem cilvēka seksualitātes jomā.

Tā kādu svētdienu nonācu gandrīz līdz ekstātiskai sajūsmai, izdzirdot no TV kastes, ka cilvēks ir spējīgs izkopt orgastiskas sajūtas no pieskāriena jebkurai ķermeņa daļai. Vai tā būtu roka, kāja, mugura vai galva.

Te uzreiz atcerējos savas draudzenes vaļsirdību, kā viņu bezmaz līdz orgasmam noved friziera pieskārieni galvai frizētavas apmeklējumu reizēs. Citi atkal nonāk ekstāzē no tā, kā masieri masē, piemēram, sprandu.

Tātad zināmai daļai ļaužu tīkamas un tuvu orgasmam esošas sajūtas sagādā nebūt ne ģenitāliju berzēšana, sūkāšana vai kāda cita stimulācija. Tas, protams, nenozīmē, ka visi tie, kam tā ir, neizjūt orgasmu no parasta seksa. Tāpat tas nenozīmē, ka visiem šiem cilvēkiem piemīt perversas tieksmes gūt seksuālu apmierinājumu kaut kādā citā — nedabīgā — veidā.

Un kas tad galu galā ir dabīgais seksuālā apmierinājuma gūšanas veids?

Vai tāds, ko atļauj kaut kādi ļoti svarīgi onkuļi un tantes? Piemēram, dakteri vai mācītāji? Vai varbūt mūsu vecāki? Varbūt tomēr šīm autoritātēm ir visai trūcīgas zināšanas tieši šajā jomā? Bet liksim mierā autoritātes un viņu zināšanas.

Labāk pastāstīšu, par ko es tik ļoti sajūsminājos, uzzinot, ka cilvēks spēj izjust orgasmu, piemēram, no rokas īkšķa glāstīšanas. Tas nozīmē, ka ir iespējams citādāk atrisināt veselu lērumu seksuālu traucējumu un problēmu. Proti, tās jārisina nevis ar tabletēm, bet ar autotreniņu — strādājot pašam ar sevi, iedziļinoties savās sajūtās. Tas nozīmē, ka priekšlaicīga ejakulācija, frigiditāte un impotence ir vienkārši novēršamas problēmas. Teikšu vēl vairāk! Tās nav problēmas!

ORGASMU SAJUST, TĀTAD — MĪLĒTIES, VAR JEBKURŠ, KAM NORMĀLI FUNKCIONĒ SMADZENES.

Arī paralizētiem invalīdiem, sievietēm ar ginekoloģiskām problēmām, vīriešiem, kuriem tādu vai citādu iemeslu dēļ nav erekcijas, cilvēkiem lielā vecumā var būt normāla prieku un baudu sniedzoša dzimumdzīve.

Nu pienācis laiks kliedēt mītu, ka ar seksu drīkst nodarboties, tikai stimulējot ģenitālijas. Zinātnieki apgalvo, ka sekss nav tikai «plastikāta karte A, kas jāliek spraugā B» (citēju televīzijas raidījumā teikto). Sekss ir daudzu un dažādu sajūtu kopojums, ko vainago orgasms un izjūtas pēc tā. Sekss ir arī divu vai vairāku cilvēku sadarbība un labsajūta.

Vai varat iedomāties, cik daudzas neirozes vienkārši pazudīs kā nebijušas, tiklīdz seksologi sāks praktizēt, ņemot vērā jaunākos zinātniskos atklājumus?

Vai varat iedomāties, cik daudzi psihoterapeiti paliks bez darba? Vai varat iedomāties, cik cilvēce kļūs līdzsvarotāka un mierīgāka?

Es varu!