Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Ladybird</I> laiž klajā jaunu singlu

Šonedēļ Latvijas radiostacijās skanējumu sāk Ladybird jaunākais singls «Bring Me Light».

Šī dziesma ir pirmais radiostacijās nonākušais skaņdarbs no 2005. gada rudenī gaidāmā dziedātājas otrā ierakstu albuma, ko Latvijā izdos ierakstu kompānija «Platforma Records». Nedēļu vēlāk kompozīcija savu skanējumu sāks arī Lietuvā, kur, tāpat kā Latvijā, rudens pusē ir sagaidāms dziedātājas soloalbums. Atšķirībā no Latvijas mūsu kaimiņvalstī, visticamāk, tiks izdots Ladybird labāko dziesmu apkopojums.

Kompozīcijas «Bring Me Light» autors ir kompānijas «Tom Bone Music» pārstāvētais Crystal, bet dziesmu producējis Modris Skaistkalns no «Aktiv Music».

Šonedēļ 28. maijā dziedātājai Ladybird ir dzimšanas diena. Jubilejas svinības notiks Rīgā, klubā «Nautilus», kur 27. maija vakarā dziedātāja gaidīs viesus, lai tieši pusnaktī visus cienātu ar dzimšanas dienas torti. Stundu vēlāk jubilāre sniegs īpašu minikoncertu, pirmo reizi uz skatuves publiski izpildot vairākas dziesmas no sava jaunā un vēl tikai topošā dziesmu albuma.

Interesants ir fakts, ka Ladybird dzimusi vienā dienā ar sev tik bieži pielīdzināto austrāliešu popdīvu Kailiju Minogu, un kā pavisam nesen, atgriežoties no koncertiem Kijevā, mūs informēja Batkrievijas robežsargi, 28. maijs ir ne tikai Ladybird dzimšanas diena, bet arī šīs valsts robežsargu diena.

Tostarp Ladybird menedžments informē, ka argumentācijas trūkuma dēļ atsaucis dziedātājas līdzdalību tradicionāli ik gadu Jūrmalā notiekošajā starptautiskajā jauno vokālistu konkursā «Jaunais vilnis». Lēmums tika pieņemts nedēļu pirms konkursa pusfināla, kam Ladybird tika izvirzīta pēc pirmās konkursantu atlases kārtas.