Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Floristikas izstāde «Ziedu pušķis»

27. maijā plkst. 12 Latvijas Dabas muzejā tiks atklāta jau 6. floristikas izstāde «Ziedu pušķis», ko veido Latvijas Floristu apvienība. Īpašu uzmanību vēršam uz to, ka šoreiz izstāde sāksies ar ziedu pušķu demonstrējumiem.
Izstāde būs apskatāma tikai trīs dienas — līdz 29. maijam — muzeja darba laikā.

Izstādē vienmēr piedalās ne mazāk kā pussimts Latvijas floristu. Ziedu pušķis ir vispopulārākais floristikas izstrādājums gan ikdienā, gan svētkos. Izstādē redzēsiet floristu darbus, sākot no vienkārša apsveikuma pušķa līdz greznam līgavas aksesuāram — jaunas idejas, tehnikas, materiāli. Bez pušķiem, kā jau ierasts šajā izstādē, būs aplūkojamas arī citu veidu ziedu kompozīcijas.

Īpašu ekspozīciju veidos Bulduru Dārzkopības vidusskolas floristi. Šai mācību iestādei 2005. gadā aprit 95 gadi. Jau 70 gadus, lai arī ar dažādiem nosaukumiem, proti, ziedu sējējs, kārtotājs utt., Bulduros tiek mācīta floristika.

Ikviens interesents izstādē varēs gan apskatīt, gan arī apgūt jaunākās tendences ziedu kārtošanas mākslā. Speciālisti sniegs konsultācijas un padomus, varēs iegādāties dažādus izdevumus par floristiku.

Apsveikuma pušķis ir demokrātiska un vienlaikus arī pietiekami grūta tēma, jo nelielajā veidojumā jāparāda jaunākās tehnoloģijas un modes tendences, kas mainās tikpat strauji kā tērpu mode.

Ieejas maksa — 0,70, 0,50 un 0,20 latu.

Sīkāku informāciju par izstādi un floristiku varat iegūt, zvanot Nadīnai Laukmanei pa mobilo tālruni 9195855.