Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Avārijas seku novēršana Avotu ielā 60 notiek pēc plāna

Trešdien pie Rīgas pilsētas izpilddirektora Ērika Škapara (JL) notika operatīva sanāksme, kurā tika apspriesta Avotu ielas 60. namā notikušā sprādziena seku novēršanas darbu gaita. Sanāksmē piedalījās Rīgas Domes Komunālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Ivars Gaters (JL), atbildīgo pašvaldības institūciju un darbu veicēju pārstāvji, portālu «Apollo» informēja Rīgas Domes Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa.

Latgales priekšpilsētas izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs informēja, ka avārijas seku likvidācijas darbi notiek pēc plāna. Savukārt Rīgas Domes Īpašuma departamenta un darbu veicēju pārstāvji apliecināja: ja nenotiks nekas neparedzēts, avārijas seku novēršanas darbi jūnijā varētu tikt pabeigti. Pēc tam ēka tiks izpētīta, tai pievienos komunikācijas, un tad varēs lemt par šīs mājas iedzīvotāju atgriešanos savos dzīvokļos. Lielākas problēmas varētu būt visvairāk cietušā spārna dzīvokļu īpašniekiem, jo pašvaldība nama atjaunošanā jau paveikusi likumā maksimāli pieļautos darbus, un par tālāko rīcību ar privātajiem dzīvokļiem būs jālemj pašiem dzīvokļu īpašniekiem.

Pašvaldība veiks sarunas ar dzīvokļu īpašniekiem par viņu plāniem un izvērtēs, kādā apjomā un formā varētu notikt turpmākā sadarbība. Pilsētas izpilddirektors uzskata, ka ieguldīt pašvaldības līdzekļus privātos dzīvokļos nebūtu nedz likumīgi, nedz godīgi pret tām 9000 ģimenēm, kas pašlaik reģistrētas dzīvokļu gaidītāju rindā.