Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sezonas noslēgums Dailes teātrī

Tuvojoties sezonas noslēgumam, Dailes teātrī gaidāmas vairākas aktualitātes — iestudējuma «Striptīzs» pirmizrāde, mūzikla «Burvis no Oze zemes» pēdējā šīs sezonas izrāde par īpašajām skolēnu brīvlaika cenām un sezonas noslēgumā — «Melanholiskais valsis» un balle.

28. maijā Dailes teātra Mazajā zālē notiks šīs sezonas pēdējā pirmizrāde — Dž. Dž. Džilindžera parafrāze par populārām tēmām «Striptīzs» 2 daļās. Jauniestudējumā režisors Dž. Dž. Džilindžers turpina intīmo studiju tēmu, par saviem domubiedriem izvēloties aktierus Ģirtu Ķesteri, Sarmīti Rubuli, Pēteri Liepiņu, Rēziju Kalniņu un Aldi Siliņu, kā arī režisora asistenti Rēziju Kalniņu, scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi,  kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu un kustību konsultanti Ilonu Petriku.

7. jūnijā Valta Pūces un Pētera Brūvera mūzikls «Burvis no Oza zemes» šajā sezonā būs skatāms pēdējo reizi. Tā būs iespēja vēlreiz tikties arī ar eksfabrikanti Aishu Dorotijas lomā. Uz šo izrādi visas biļetes nopērkamas par īpašo skolēnu brīvlaika cenu — tikai Ls 3.

11. jūnijā Dailes teātris aicina uz sezonas noslēgumu, piedāvājot iespēju noskatīties šajā sezonā ļoti pieprasīto un kritikas augsti novērtēto izrādi «Melanholiskais valsis» un jauki pavadīt laiku sezonas slēgšanas ballē.

Tajā notiks aptaujas «Metaxa Teātra zvaigzne» noslēgums, rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana. Par muzikālo noformējumu gādās grupa «Sweetwaterz».

Aktīvu līdzdarbošanos, piedalīšanos un iesaistīšanos solījusi pēdējā laikā popularitāti ieguvusī grupa «Ilga» — četri jaunie un atraktīvie Dailes teātra aktieri Intars Rešetins, Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš.

Populāras dziesmas no teātru izrādēm dziedās Dailes teātra dažādu paaudžu dziedošie aktieri, tā sākot ceļu uz Dailes teātra pirmo Vasaras festivālu Stāmerienā, kad 13. augustā notiks arī grāmatas «Visu laiku labākās Dailes teātra dziesmas» prezentācija.