Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divgadīga bērna nāvi saista ar ātrās palīdzības mediķu neierašanos

Kāda 2003. gadā dzimuša bērna vecāki uzskata, ka viņu mazulis ir nomiris, jo ātrās medicīniskās palīdzības mediķi atteikušies ierasties uz izsaukumu. Tagad šis gadījums būs jāizvērtē Valsts policijai.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) preses sekretāre Inese Tīmane, šodien Rīgas sociālajiem darbiniekiem par šo gadījumu ziņojis bērna tēvs, tāpēc pie ģimenes devušies arī RPP Zemgales priekšpilsētas darbinieki.

Bērna tēvs skaidrojis, ka pirms divām dienām viņa mazulim sācies astmatisks klepus, bērna vecāki centušies izsaukt ātro medicīnisko palīdzību, taču tās mediķi esot atteikušies doties uz izsaukumu un ieteikuši ar šādām veselības problēmām vērsties pie ģimenes ārsta.

Tā kā šā traģiskā notikuma apstākļi ir ļoti neskaidri, Pašvaldības policijas darbinieki izsauca Valsts policiju, kas tālāk nodarbosies ar šā gadījuma izmeklēšanu. To veiks Rīgas Galvenās policijas pārvaldes 29. policijas nodaļa.