Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāj divas nelegālā alkohola ražotnes

Šā gada 24. maijā Rīgā, Maskavas ielā, Valsts policijas (VP) Rīgas Galvenās policijas pārvaldes (RGPP) Kriminālpolicijas pārvaldes (KrPP) Ekonomikas policijas biroja darbinieki operatīvo pasākumu laikā kādā dzīvoklī atklāja nelegālā alkohola ražotni, kurā tika izgatavota viltota «Latvijas Balzama» produkcija — degvīns «Moskovskaja» un brendijs «Bonaparts».

Par to portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.

Pārbaudes laikā minētajā dzīvoklī policijas darbinieki atrada un atsavināja 120 litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgo smaržu, tukšās pudeles, kā arī speciālu pašgatavotu ierīci pudeļu korķu aizvēršanai.

Par šo faktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols «Par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpumu,» kas paredz naudas sodu no piecdesmit līdz piecsimt latiem. 

Vakar, 25. maijā, Rīgā VP RGPP KrPP EPB darbinieki operatīvo pasākumu kompleksa laikā ar mērķi aizturēt personas, kas nodarbojas ar pretlikumīgā veidā ievesto alkoholisko dzērienu piegādi un izplatīšanu Rīgas tirgos, kādā dzīvoklī Jūrmalas gatvē atklāja nelegālu alkohola ražotni. Apskates laikā šajā dzīvoklī atrasti un atsavināti aptuveni 783 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgo smaržu, 640 tukšas stikla pudeles ar alkoholisko dzērienu etiķetēm un ierīce pudeļu korķu aizvēršanai.

Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, šajā ražotnē tika izgatavots degvīns «Černogolovka» ar Krievijas akcīzes markām.

Par šo likumpārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols «Par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpumu,» kas paredz naudas  sodu no piecdesmit līdz piecsimt latiem.

Policijas noskaidro atsavinātā alkohola izcelsmi, kā arī citas iespējamās iesaistītās personas.