Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ventas» prezidents turpina strādāt pagrīdē

No Kuldīgu pārstāvošā «Ventas» kluba nometnes saņemtas arī iepriecinošas ziņas. Latvijā beidzot uzradies «Ventas» prezidents Jānis Fridrihsbergs, kurš uz vairāk nekā trim nedēļām bija pazudis ārzemēs, kur it kā mēģināja atrast finansējumu kluba darbībai.

Var noprast, ka pasakains brīnums nav noticis — Fridrihsbergs kopā ar ģenerālmenedžeri Rosu Štīnu nav atraduši septiņus miljonus eiro lielo budžetu.

Pagaidām «Ventas» prezidents nesteidzas informēt sabiedrību par kluba krīzi un tās pārvarēšanas ceļiem, taču jaunumus «Neatkarīgajai» par šīs virslīgas tuvāko nākotni pastāstīja galvenā trenera vietas izpildītājs Viktors Ņesterenko: «Satikos uz īsu sarunu ar kluba prezidentu, un viņš teica, ka turpinās uzturēt virslīgas komandu. Pagaidām kluba nākotne ir neskaidra, taču zināms, ka budžets būs mazs. Tomēr kluba prezidents ir apņēmības pilns atdot iekrātos parādus. Saprotams, ka komandas sastāvs būtiski mainīsies. «Ventā» paliks futbolisti, kuri gribēs spēlēt virslīgā, un naudas jautājums viņiem nebūs noteicošais. Jau tagad ir pieci līdz septiņi jaunie futbolisti, kas gatavi papildināt mūsu komandu pēc 1. jūlija, kad sāksies papildpieteikumu pieņemšanas laiks.»

Jau vēstīts, ka ceturtdien Latvijas Futbola federācijas disciplinārā komisija nolēma piešķirt brīvā aģenta statusu pieciem «Ventas» futbolistiem — Igoram Sļesarčukam, Ģirtam Karlsonam, Pāvelam Macejam Nalepam, Edijam Blektem un Ruslanam Ahmetovam. Brīvā aģenta statuss paredz, ka «Venta» nesaņems transfēra maksu par šiem futbolistiem no viņu nākamā kluba. Jānorāda, ka Karlsons atšķirībā no pārējiem četriem futbolistiem nebūt nav dabūjams par velti, jo «Venta» par viņu nav norēķinājusies ar Jaroslavļas «Šiņņik».